Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Tepelná čerpadla Atlantic Alfea

Tepelná čerpadla Atlantic Alfea jsou společným projektem firem Atlantic a Fujitsu, ve kterém se zúročily zkušenosti firmy Atlantic s tepelnou technikou a společnosti Fujitsu s chladící a klimatizační technikou.

Výsledkem jsou tepelná čerpadla VZDUCH-VODA s kontinuálním řízením výkonu a vysokou účinností zisku tepelné energie předurčená pro nízkoteplotní systémy moderních novostaveb.

 

Pro náročné provozní podmínky byla vyvinuta typová řada Alfea Excellia v nástěnném nebo stacionárním (se zabudovaným zásobníkem TV) provedení “split“. Výkonové varianty 11, 14 a 16 kW dokážou připravit topnou vodu o teplotě až 60 °C, díky technologii vstřikování chladiva.

Základní typová řada Alfea S v nástěnném a Alfea Extensa DUO ve stacionárním provedení „split“,  je nabízena ve třech nižších výkonových variantách – 5, 6 a 8 kW.

 

Více informací o tepelných čerpadlech Atlantic Alfea naleznete na www.alfea.cz nebo navštivte den otevřených dveří spojený s prezentací novinek v tepelné technice dne 6. prosince 2011 od 14.00 hodin s pásmem odborných přednášek a možností konzultace v sídle společnosti Brilon CZ a.s., Do Čertous 10/hala D2, 193 00 Praha 9. V případě zájmu se prosím registrujte na tel.: 226 21 21 21.

Kam dál?