Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Plody dlouholetých zkušeností - Novinky Geberit 2017

Všechny novinky byly představeny na veletrhu ISH ve Frankfurtu a stánek Geberit byl zaplněný inovativní sanitární technologií, a to nejen tou, která je nenápadně skrytá ve stěně koupelny, ale i takovou, která se skvěle vyjímá před stěnou. Zlatým hřebem expozice bude plochá sprchová vanička Setaplano.


Značka Geberit je synonymem dobrého designu, vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a systémového přístupu. Profesionálové pracující v oboru zdravotně technických instalací, kteří již po mnoho let oceňují vysoké standardy sanitárních instalací Geberit, mohou nyní počítat se stejně nekompromisní kvalitou také u koupelnových sérií Keramag. Klíčovým kritériem při vývoji nových výrobků Geberit a Keramag jsou technická inovace a estetický vzhled a právě z tohoto úhlu budou novinky Geberit návštěvníkům veletrhu představeny.

Odborné znalosti, které jsme za dlouhá léta ve firmách Keramag a Geberit nasbírali, jsme vložili do celé řady inovovaných nebo zcela nových výrobků. K nejzajímavějším z nich patří ucelené řady koupelnového nábytku a keramických zařizovacích předmětů, které berou ohled na individualitu uživatelů, a nová sprchová vanička, která využívá montážních předností předstěnové technologie Geberit a aplikuje je na instalaci v podlaze.

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano

Nová sprchová vanička Setaplano je vyrobena z vysoce kvalitního, odolného materiálu, který se snadno čistí a je příjemně teplý a jemný jako hedvábí. Počet montážních dílů se nám podařilo zredukovat na naprosté minimum. Jelikož se ocelový montážní rám a izolační fólie dodávají již smontované, je následná instalace na stavbě výrazně jednodušší a mnohem spolehlivější.

Odpad ploché vaničky Geberit Setaplano je umístěný nenápadně na straně, aby se chodidla během sprchování nemusela vyhýbat krytce, ani odtékající vodě.

www.geberit.cz/setaplano

Umyvadlové baterie Geberit

Nový systém umyvadlových armatur Geberit mění zažitý pohled na elektronické umyvadlové baterie. Dokazuje, že mohou být štíhlé, elegantní a zároveň velmi pevné a odolné. Lze je nainstalovat rychle a bezchybně jak do umyvadla, tak do stěny, a to hned na první pokus.

Nový systém umyvadlových armatur Geberit na vás udělá dojem svými štíhlými, elegantními a odolnými bateriemi, které se jednoduše instalují. Na fotografii je nástěnná baterie Piave.

www.geberit.cz/baterie

Geberit AquaClean Tuma

Nová toaleta Geberit AquaClean Tuma s integrovanou sprchou v sobě spojuje uhlazený a elegantní design se sofistikovanou a inovativní technologií. V podobě kompletního WC řešení je vhodná pro různé možnosti použití. K dispozici je rovněž v podobě sedátka, které lze snadno namontovat na stávající WC mísu.

Toaleta Geberit AquaClean Tuma dokáže chytře využít i stísněný prostor a její instalace nevyžaduje provedení žádných náročných stavebních úprav.

www.geberit-aquaclean.cz/tuma

Kam dál?