Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Navštivte stánek SENUB na IBF v Brně

V rámci mezinárodního stavebního veletrhu IBF v Brně, který se koná od 24. do 28. 4. se bude na brněnském výstavišti prezentovat i seskupení SENUB jehož členem je náš generální partner Architektonická kancelář Křivka s.r.o.. Přijďte se podívat na návrhy energetických úsporných domů do Pavilonu V, na stánek Centra pasivního domu.

SENUB je volné seskupení firem, které vzniklo za účelem pomoci investorům se bezpečněji dostat k jejich vlastním pasivním domům, a to od fáze financování stavby, přes architektonický návrh až po vlastní realizaci stavby s využitím kvalitních materiálů a technologií renomovaných značek dostupných na českém trhu.

SENUB poskytne investorovi osvědčené a dostupné řešení jeho pasivního domu. Nabízí poradenství v oblasti financování stavby včetně zajištění hypotéky se zvýhodněnými podmínkami pro pasivní domy, individuální návrh projektové dokumentace, kvalitní materiály a technologie pro stavbu pasivních budov. Navíc jako speciální bonus pro všechny ty, kteří využijí těchto služeb, nabízí SENUB úhradu celkových nákladů na vytápění budovy a to minimálně po dobu 3 let od kolaudace.

V projektu jsou zapojeny významné osobnosti a firmy zabývající se výstavbou pasivních domů v ČR. Oblast financování zajišťuje společnost Partners. Návrhy projektové dokumentace poskytují Ing. arch. Josef Smola, Ing. arch. Mojmír Hudec a Ing. arch. Lubomír Křivka ve spolupráci s Ateliérem NÁŠ DŮM. Oblast stavebních materiálů je zastoupena produkty a technologiemi významných značek: Isover (izolační materiály), Weber (fasádní systémy), Slavona (výplně otvorů), Nilan (rekuperační jednotky), KM BETA (zdící systémy), H.L.C (realizace dřevostaveb).

Více informací o možnostech využití hlavních výhod v rámci projektu SENUB včetně kontaktů naleznete na webových stránkách www.senub.cz.

Kam dál?