Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Jaké stavební materiály se osvědčí?

Stavební materiály si aktuálně můžete pořídit v celé řadě variant, přičemž je samozřejmě lze použít od interiéru, přes exteriér až po stavby na zahradě. Jaké konkrétně zvolit?

Máte problémy s místem v interiéru?

Majitelé mnoha nemovitostí by si jistě velice přáli, kdyby v interiéru dokázali ušetřit alespoň trochu místa, zvláště pokud mají větší rodinu. Řešení je v takovém případě nasnadě, a to stavební výplně. Tak například půdní schody, jež se dají „schovat“ ve stropní konstrukci, jsou nepochybně zajímavou možností, přičemž Vás jistě neodradí ani velmi snadná montáž. Další variantu představují stavební pouzdra, která zase umožňují zasouvání dveří do stěn, a tak je navíc chrání proti poškození.

Náš tip: jestliže potřebujete i Vy dostatek místa, prohlédněte si kvalitní stavební pouzdra JAP a Alvelis.

Jak vyzrát na střešní krytinu a zateplení fasády?

Z hlediska exteriéru jsou kromě estetického hlediska důležité zejména dva aspekty, a to střešní krytina a zateplení fasády, které Vám dopomohou „vyzrát“ na rozmary počasí. Co se týče střechy, můžeme Vám kupříkladu doporučit plechovou krytinu, jež je vysoce odolná proti povětrnostním vlivům. K zateplení fasády je dnes prakticky nejpoužívanějším materiálem fasádní polystyren, který perfektně snoubí vysokou kvalitu s nízkými cenami.

Náš tip: potřebujete zateplit fasádu? Objednejte si fasádní polystyren z e-shopu Stavbaonline.cz.

Které materiály použít pro stavby na zahradě?

Pokud zvažujete zútulnění zahrady, kupříkladu stavbou pergoly nebo altánu, mezi nejzajímavější materiály se řadí OSB desky a KVH hranoly, které ovšem pochopitelně mají pestřejší škálu uplatnění. A tak lze dokonce OSB desek a KVH hranolů využít ke konstrukci větších dřevostaveb. Jsou totiž pevné, velice odolné a navíc při jejich nákupu neutratíte horentní sumy peněz. Chcete-li tedy ušetřit při vysoké kvalitě, zde se nabízí řešení.

Kam dál?