Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


FOR ARCH – veletrh

Na podzim proběhne v Praze již 21. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Téměř tisícovka vystavovatelů ze 13 zemí a 80 000 návštěvníků loňského ročníku potvrdila, že se jedná o jednu z nejvýznamnějších událostí ve stavebnictví ve střední Evropě.

Cílem pořadatelů stavebního veletrhu s nejdelší tradicí v ČR je i v letošním roce přilákat všechny společnosti, které v tomto oboru něco znamenají, a ukázat tak, že Praha je nejen srdcem Evropy, ale také centrem všeho, co souvisí se stavebnictvím. Reálný pozitivní přínos ve svém podnikání tak ocení například realizační a projekční firmy, zástupci výrobců a dovozců stavebních materiálů, developerů i dalších příbuzných oborů, kteří zde najdou ideální možnost své prezentace i prostor pro získání nových kontaktů.

FOR ARCH 2010 proběhne 21. – 25. září v Pražském veletržním areálu Letňany. Souběžně se zde bude konat i další veletrh FOR INVEST – 6. veletrh investičních příležitostí a realit. Tradičně se zde představují např. developerské a realitní kanceláře, banky a další subjekty nabízející komplexní stavební servis a financování bydlení. V rámci veletrhu se také představují vydavatelství, která se věnují tématice bydlení a rodinných domů.

Účast na veletrhu dnes neukazuje pouze význam a prestiž společnosti v rámci celého trhu. Zástupci významných firem sami využívají možnosti zde představit odborné i laické veřejnosti své novinky a setkat se s novými i stávajícími obchodními partnery. Stavební událost neunikne ani silné pozornosti médií. „Ocenili jsme především individuální přístup organizátorů k vystavujícím, a to při přípravách, společné propagaci a zvaní návštěvníků. Zaznamenali jsme vysokou návštěvnost odborné i laické veřejnosti a obchodních partnerů z celé republiky. Spádová oblast FOR ARCH opravdu nemá hranice,“ shrnuje zkušenosti Richard Slavík ze společnosti Wienerberger, cihlářský průmysl, a.s. Také další vystavovatelé z předchozích ročníků si veletrh pochvalují. Nejčastěji vyzdvihovali perfektní organizaci nebo atraktivní doprovodný program, který přilákal řadu návštěvníků.

Součástí veletrhu bude i letos bohatý odborný doprovodný program složený z workshopů, konferencí, seminářů i vyhlášení výsledků celostátní Soutěžní přehlídky řemesel SUSO (Soutěž učňů stavebních oborů) a Young Architect Award.
Záštity nad veletrhy převzali Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo životního prostředí, České vysoké učení technické v Praze, Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Český svaz stavebních inženýrů, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Asociace krajů České republiky, Hospodářská komora České republiky, Jan Fischer – předseda vlády České republiky, Ing. Miloslav Vlček – předseda Poslanecké sněmovny a Pavel Bém – primátor hlavního města Prahy.

Další informace najdete na www.forarch.cz.
Kam dál?