Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


DŮM A ZAHRADA LIBEREC 2018

Již po čtrnácté společnost Diamant Expo představí Liberecku novinky v oblasti stavby ,zahrady a bydlení. Na jednom místě se Vám představí společnosti z Liberce, blízkého i vzdálenějšího okolí, které Vám poradí s Vaším bydlením, stavbou, zahradou. Hlavní myšlenka akce, je šetřit Váš čas a peněženku.

Představí se zde například společnosti, které nabízejí stále oblíbenější dřevostavby, nízkoenergetické domy na klíč. Dále přední výrobci a dodavatelé stavebních materiálů, fasád a izolací, jako jsou Akustické a izolační stavby, Wienerberger cihlářský průmysl, Donami, Dobiáš, Stavas, Pur izolace, Zaizol

 

Velké zastoupení je zde z oblasti vytápění od tepelných čerpadel, solárních systémů až po krbová a kachlová kamna. Timco, Mastertherm, Bosch Termotechnika, Topení Václavík, Veskom, Želetavská kamna… Ti všichni Vám pomohou v oblasti vytápění.

 

Tradičně nezapomínáme ani na oblast interiérů. Představí se zde výrobci a prodejci sedacího, ložního, obývacího, kuchyňského či dětského nábytku z různých materiálů.  Přes tradiční dřevo až po ratan, teak, plast,… Chybět nebudou ani podlahové krytiny. Můžeme se těšit na nabídku teakového nábytku od firmy Kopa, čalouněného nábytku a sedacích souprav firmy Paul a Boom nábytek. Vše, co souvisí s klidným spánkem, najdou návštěvníci na stánku společnosti Fyzio , Eurotest, Cimex,Tanatex.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře.  Vystavovatelé nabídnou velké množství keřů, stromků, cibuloviny, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby či ploty.

Návštěvníci zde najdou také firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, např.: různé druhy stavebních materiálů, zdiva, obklady a dlažby, střešní krytiny, zateplovací a komínové systémy, koupelny, okna, dveře, schody, podlahy, krby a topenářské firmy.

CELÁ TISKOVÁ ZPRÁVA V PDF

Kam dál?