Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


BRAMAC

logo 2018 Název společnosti: Bramac střešní systémy spol. s r.o.

Adresa: Prosek Point – budova C Prosecká 855/68, 190 00 Praha 9
Kraj: Hlavní město Praha
Telefon: 266 770 111
E-mail: bramac.cz@bramac.com
WWW: http://www.bramac.cz

Činnost firmy:

Společnost Bramac střešní systémy spol. s r.o. je přední výrobce betonových střešních tašek v České republice. Dodává kompletní střešní systém zahrnující mimo betonových střešních tašek také keramickou krytinu, solární systémy, nadkrokevní tepelnou izolaci, okapové systémy a střešní doplňky a příslušenství sladěné v barvě, tvaru i funkčnosti.

Značka Bramac se v České republice stala symbolem kvality, spolehlivosti a jistoty. Spokojenost zákazníka díky kvalitě a servisu je filozií firmy od samého začátku. Pro dosažení tohoto cíle jsou vkládány nemalé prostředky i úsilí do vývoje a výroby. Díky tomu je prodej výrobků v takové kvalitě, která splňuje náročné požadavky všech zákazníků.
Střechy nabízí nejlepší ochranu, spolehlivou jistotu a sladěný vzhled pouze tehdy, pokud do sebe všechny díly optimálně zapadají. Bramac disponuje širokou nabídkou střešního příslušenství sladěného ve formě, funkci a barvě se střešní krytinou, která zahrnuje betonové a keramické střešní tašky, nadkrokevní tepelnou izolaci, solární systémy ozdobné prvky hřebene, pochozí prvky a pod.

Betonové střešní tašky Bramac - jsou vyráběny z vysoce kvalitních, přírodních surovin. Na rozdíl od jiných střešních krytin se pevnost betonových střešních tašek s časem zvyšuje a zajišťuje tak jejich dlouhou životnost a funkčnost. Výroba betonových tašek nezatěžuje životní prostředí. Nízký počet tašek na 1 m2 snižuje náklady na montáž. Pokládka je snadná díky tvarové přesnosti. Na betonové tašky Bramac je možné získat písemnou záruku 30 let na veškeré betonové prvky střechy a až 15 let na funkčnost střešního systému.

Keramické střešní tašky Bramac - jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin a propůjčují domovu klasický šarm, dojem přírodního tepla a jistoty. Bramac nabízí širokou paletu tvarů, povrchů a barev. Ekologičnost keramických tašek spočívá v jejich možnosti je recyklovat. Na keramické tašky Bramac je možné získat písemnou záruku 30 let na veškeré keramické prvky střechy a až 15 let na funkčnost střešního systému.

Střešní systémové příslušenství - nabízí propracované řešení každého detailu střechy. Ke každému modelu tašek Bramac existuje kompletní program originálních doplňků, barevně vyvážených s krytinou. Funkčnost příslušenství se ověřuje náročnými provozními zkouškami. Na střešní systémové příslušenství je možné získat písemnou záruku 10 neob 15 let na funkčnost střešního systému.

Nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm - je vysoce efektivní tepelná izolace, který výrazně redukuje tepelné ztráty střechou. Mezi její přednosti patří univerzálnost použití u novostaveb i rekonstrukcí, rychlá a snadná realizace, možná pokládka i bez bednění. Na nadkrokevní tepelnou izolaci lze získat písemnou záruku 15 let na fuknčnost střešního systému.

Solární systémy Bramac - představují ekologický zdroj energie. Spoří náklady na přípravu teplé užitkové vody nebo vytápění. V nabídce jsou solární kolektory nad střešní krytinu i integrované do střešní plochy. Bramac zajistí dodávku kompletních solárních sestav i profesionální servis při projektu a instalaci. Na solární systémy je možné získat písemnou záruku 15 let na funkčnost střešního systému.

Okapový systém Bramac - lze si vybrat ze dvou materiálů, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření. StabiCor M - je vyroben z ocelového pozinkovaného plechu s ochranou barevnou vrstvou a STaviCor P - z plně probarveného PVC. Montáž je jednoduchá a rychlá bez nutnosti pájení, nýtování či lepení. Okapový systém Bramac nepotřebuje náročnou údržbu. Na okapový systém je možné získat písemnou záruku 15 let na funkčnost střešního systému.

Servis - nepředstavuje pouze síť odborních obchodních zástupců, ale také technické poradenství, pomoc s výběrem obchodních a realizačních firem. Bramac nabízí bezplatný návrh prvků střešního pláště a okapů, bezplatný návrh nadkrokevní izolace BramacTherm včetně výpočtu kotvení a bezplatný návrh solárního systému včetně energetické bilance. www.bramac.cz