Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Změny typové dokumentace

Katalog NÁŠ DŮM má ve své nabídce více než 650 typových projektů rodinných domů od přízemních bungalovů přes dvoupodlažní domy až po dvojdomy různých velikostí a výrazů – fasád.

Projekt upravíme dle Vašich přání

S ohledem na to, že i takto široká nabídka nemusí uspokojit veškeré představy a individuální nároky všech zákazníků nebo požadavky vyplývající z konkrétní parcely a regulačních podmínek pro výstavbu v dané lokalitě, nabízíme svým klientům možnosti individuálních klientských změn, tj. možnost zapracování požadovaných úprav a požadavků do typové projektové dokumentace.NEZÁVAZNÁ POPTÁVKAMalý projekt

Zrcadlová verze Malého projektu: ZDARMA
Ostatní změny Malého projektu: 6 292 Kč

Dokumentace pro stavební povolení

Úpravy typového projektu v základní ceně dokumentace

Pokud jste si vybrali v naší nabídce typových projektů rodinný dům, ale chtěli byste dům přizpůsobit Vaší individuální představě, drobné úpravy (např.: zrcadlení půdorysu domu, posunutí nenosné příčky, menší úpravy vnějších i vnitřních otvorů tj. oken a dveří, atd.) Vám zpracujeme v základní ceně typové dokumentace.

Zrcadlová verze rodinného domu: ZDARMA
Drobné úpravy rodinného domu: ZDARMA

U větších změn je třeba jejich konzultace a projednání s našimi odbornými projektanty osobně přímo v naší kanceláři. Tuto vstupní informativní konzultaci je nutné předem dohodnout na tel. 211 155 190.
Vstupní konzultace je nezávazná a zcela zdarma

Ostatní změny jsou kalkulovány individuálně dle rozsahu požadovaných prací:
Stavební a statická část: 787 Kč / hod.
Jednotlivé profese: 3 700 Kč / profese

Uváděné ceny jsou včetně DPH.