Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Získejte vstupenku ZDARMA a navštivte Atelier NÁŠ DŮM na výstavě DŘEVOSTAVBY 2013

21. - 24. února se na výstavišti v Holešovicích uskuteční 8. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií DŘEVOSTAVBY 2013. Tak jako v předchozích ročnících bude na výstavě prezentovat svoji nabídku i Atelier NÁŠ DŮM (stánek č. L26).

Dřevostavby s garantovanou cenou

Atelier NÁŠ DŮM nabízí celkem 44 rodinných domů s garantovanou cenou realizace na klíč. Ceny realizace začínají od 785 000 Kč včetně projektové dokumentace. Vybírat můžete z 18 bungalovů a 26 patrových domů.

Kompletní nabídku si můžete přijít prohlédnout na stánek Atelieru NÁŠ DŮM č. L26 na veletrh Dřevostavby nebo navštivte naše stránky www.nasdum.cz.

Nová služba pro zájemce o výstavbu rodinných domů

Atelier NÁŠ DŮM přichází s novou službou, která zájemcům o stavbu rodinného domu nejen usnadní výběr rodinného domu, ale zároveň jim umožní zpřehlednit veškeré jejich požadavky, nároky a představy o rodinném domě.

V jednoduchém dotazníku na internetových stránkách www.nasdum.cz zájemce vyplní potřebné informace o parcele a požadavcích na rodinný dům.
Na základě tohoto dotazníku Vám z naší široké nabídky 650 typů rodinných domů vybereme vhodné rodinné domy splňující Vaše požadavky a možnosti dané parcely.

Pokud přesto nebudete s výběrem – nabídkou typových rodinných domů plně spokojeni, bezplatně Vám zvolený rodinný dům stavebně upravíme podle Vašich požadavků a představ, nebo zpracujeme individuální projekt rodinného domu odpovídající charakteru pozemku a Vašim představám.

Katalog 650 typových projektů ZDARMA

Katalog našich typových projektů nabízí více jak 650 originálních řešení projektů pro rodinné domy, které mohou být realizovány jako dřevostavby. Na výstavě Dřevostavby 2013 od nás každý návštěvník našeho stánku získá jeden katalog NÁŠ DŮM XXIII ZDARMA.

Jak získat vstupenku na Dřevostavby 2013 ZDARMA ?

Je to velice jednoduché, stačí kliknout na odkaz: http://www.drevostavby.eu/vip-vstupenka.html kde vyplníte požadované údaje a zadáte VIP: DREVOSTAVBY13.

Těšíme se na Vaši návštěvu stánku Atelieru NÁŠ DŮM č. L26, který najdete v Průmyslovém paláci v levém křídle.

21. - 24. února 2012
Průmyslový palác na výstavišti v Holešovicích
Levé křídlo Stánek č. L26

Kam dál?