Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Úvěr ze stavebního spoření od lišky umožní bydlet ve vlastním

Bydlení je jednou ze základních lidských potřeb a bydlení ve vlastním je snem téměř každého z nás. Jste také jedním z těch, kteří touží po vlastním bydlení, nebo uvažujete o rekonstrukci stávajícího, ale nemáte dostatečnou finanční hotovost? Díky úvěru ze stavebního spoření od Lišky máte splnění svého snu na dosah.

Úvěr ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření slouží k financování nákupu nemovitosti, modernizace či rekonstrukce. Nárok na jeho čerpání má každý, kdo má uzavřenou smlouvu o stavebním spoření, spoří minimálně 2 roky a má naspořeno 35 – 50 % cílové částky. Velkou výhodou je, že úrokovou sazbu znáte již v okamžiku podepsání smlouvy o stavebním spoření. Její výše je neměnná po celou dobu splácení úvěru a začíná již od 3,7 % ročně. Úvěr ze stavebního spoření je poskytován do výše rozdílu mezi sjednanou cílovou částkou a zůstatkem účtu stavebního spoření. Získat úvěr ze stavebního spoření bez zajištění je možné až do částky 500 000 Kč. Výhodou tohoto produktu také je, že klient má možnost úvěr ze stavebního spoření kdykoli a bez sankce předčasně splatit.

V případě, že nesplňujete podmínky pro získání řádného úvěru ze stavebního spoření, nemusíte zoufat – řešením je překlenovací úvěr.

Reprezentativní příklad průměrného úvěru ze stavebního spoření v tarifu Atraktiv Rychlá s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.

V tarifu Atraktiv Rychlá po splnění podmínek pro poskytnutí úvěru bude kupříkladu u úvěru ve výši 220 000 Kč sjednaného na dobu 7 let a 6 měsíců činit měsíční splátka 2840 Kč a celková splatná částka bude 253 668 Kč, a to při úrokové sazbě 3,7 % a RPSN 3,86 %. Poplatek za vedení úvěrového účtu je 310 Kč ročně. Nárok na úvěr vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných Všeobecných obchodních podmínek.

Osobní konzultaci vaší současné situace vám rádi poskytnou finanční poradci ČMSS. Více informací o úvěru ze stavebního spoření od Lišky a kompletní nabídku produktů Českomoravské stavební spořitelny naleznete na webových stránkách www.cmss.cz.

Kam dál?