Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Ušetřete až 50 % při koupi stavebních materiálů!

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu? Pak vám „padnou do noty“ výroční slevy KM BETA ve výši až 50 %!

KM BETA, největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva a navíc maltových a omítkových směsí, slaví sto let od zahájení výroby vápenopískového zdiva v Bzenci na Hodonínsku a jako dárek garantuje stovce nejrychlejších zákazníků exkluzivní balíček slev: -20 % na vápenopískové zdivo SENDWIX, -30 % na betonovou střešní krytinu a dokonce -50 % na nové maltové a omítkové směsi PROFIMIX!

Jednotlivé slevy lze uplatnit při objednávce všech 3 komodit najednou. Na stavbě tak můžete výrazně ušetřit a navíc získat kvalitní materiály pro hrubou stavbu od jediného osvědčeného dodavatele.

Vyzkoušejte i aktuální novinku, prvek SENDWIX THERM pro minimalizaci tepelných mostů mezi stěnou a základovou konstrukcí, případně stěnou suterénu stavby. Nový prvek je vyroben s využitím speciální příměsi, která zvyšuje tepelný odpor o 50 %, a používá se jako první zakládací řada zdicích prvků.

Další novinkou je taška kabelových prostupů pro profesionální, spolehlivé a bezpečné vedení kabelů skrz střešní plášť. Taška je součástí kompletního střešního systému KM BETA. První betonové doplňky představila společnost KM Beta a. s. již více než před dvěma lety (taška odvětrací a anténní). Od té doby se staly běžnou součástí realizovaných střech a postupně nahrazují plastové varianty. Mají totiž podstatně delší životnost. KM BETA je jediným výrobcem betonových střešních doplňků na trhu.

Více na www.kmbeta.cz nebo na infolince: 800 150 200. Prodej za trvale výhodné ceny na www.shop.kmbeta.cz.

Kam dál?