Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


UNIPUR – promyšlený systém …

UNIPUR je ideální prvek pro střechu - silný a pevný, lehký a cenově výhodný, rafinovaný a mnohostranný, s hotovými nebo rozpracovanými vnitřními stranami, eventuelně i akustickou perforací (UNIPUR – sálová akustika) s opravdu vynikajícím akustickým efektem. Pro každou oblast použití naleznete u nás vyhovující střešní panel.

UNIPUR - samonosné izolační střešní panely se skládají z podhledové desky (jako viditelné bednění) se 3 nebo 4 na ní nalepenými krokvemi. Mezi jednotlivými dřevěnými krokvemi se pak nastříká tepelná izolace z polyuretanu (PUR) anebo z polyizocyanurátu (PIR).

UNIPUR – vyzkoušená jistota

UNIPUR – střešní panely jsou dodávány v různých tloušťkách dle požadované U-hodnoty a požadovaných vaznicových odstupech. UNIPUR- střešní panely tvoří integrální část střešní konstrukce a nahrazují krokvové střešní soustavy. Jednoduchá pokládka vyžaduje krátký čas. UNIPUR panely jsou vhodné pro jakoukoli krytinu např. střešní taška, břidlice, titan-zinek atd. Střešní krytina může být okamžitě po instalaci střešních panelů pokládána. Energetický výkon UNIPUR-střešních panelů nebude ovlivněn při vyšší větrné zátěži.

UNIPUR - rychlá a jednoduchá stavba střechy

UNIPUR - střešní panely se hodí nejen pro novostavby, ale i na renovaci střech ve starší zástavbě. Mohou být použity u střech se sklonem mezi 15° a 60°. UNIPUR-střešní panely splňují všechny důležité evropské normy a předpisy co se týče kvalitativní kontroly a tepelného výkonu. UNIPUR-střešní panely poskytují celoživotní záruku. UNILIN-Systems investuje neustále do nejnovějších technologií a kvalitativní optimalizaci výroby. Proto splňují UNILIN- střešní panely ty nejpřísnější evropské normy a předpisy.

NEJLEPŠÍ STŘECHA NAD VAŠÍ HLAVOU ….

Další výrobky dodávané firmou Simpex s.r.o.: SW-PU Sendvičové panely s polyuretanovou tvrdou pěnou idealní pro pasivní a nízkoenergetické domy. Izolace UTHERM - vysoce výkonné izolační desky pro střechy, zdi a podlahy.

www.simpex.cz

Kam dál?