Studie-návrh stavby individuálního rodinného domu ZDARMA

Patříte mezi ty, kteří chtějí bydlet v originálně navrženém rodinném domě, který bude splňovat všechny Vaše představy, požadavky a možnosti parcely? Máte zájem o individuální projekt rodinného domu?
Objednejte si nově nabízený Individuální návrh rodinného domu za 9 600 Kč a zúčastněte se slosování o vypracování Studie-návrh stavby individuálního rodinného domu v hodnotě 25 000Kč ZDARMA.

Tato nabídka byla s platností od 1. 8. 2012 ukončena.

Způsob losování

Individuální návrh rodinného domu

Poslední den v měsíci proběhne v Architektonické kanceláři Křivka s.r.o. slosování o zpracování Studie-návrhu stavby individuálního rodinného domu ZDARMA. Do slosování budou zahrnuty všechny v daném měsíci objednané a uhrazené Individuální návrh rodinného domu.
Vyhrává každý 6. vylosovaný návrh.

A co vlastně vyhrajete?

Studie-návrh stavby individuálního rodinného domu

Vylosovaný Individuální návrh rodinného domu bude ZDARMA dopracován do rozsahu Studie-návrhu stavby individuálního rodinného domu v hodnotě 25 000 Kč.Vrátíme Vám peníze za Individuální návrh rodinného domu

Při objednání dalšího stupně projektové dokumentace - projektu pro stavební povolení (projekt rodinného domu, osazení domu na parcelu, PENB) Vám bude částka 9 600 Kč uhrazená za Individuální návrh rodinného domu odečtena od celkové ceny objednávky dokumentace.
Platí pro všechny účastníky losování.Změna podmínek vyhrazena. V případě úpravy či změn budou informace zveřejněny na www.nasdum.cz.

Kam dál?