Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Stavební materiál výhodně? Na e-shopu KM BETA!

Materiál pro hrubou stavbu včetně střechy nakoupíte celoročně za vynikající ceny na www.shop.kmbeta.cz. Internetový obchod KM BETA totiž nabízí trvale slevy až 40 % z ceníkových cen. Výhodou e-shopu je i nákup veškerého materiálu na jednom místě a od jediného osvědčeného dodavatele, navíc z pohodlí domova.

E-shop KM BETA představuje maximální komfort při nákupu - od výpočtu potřebných prvků krytiny a zdiva či objemu malt a omítek až po objednání dodávky. V případě, že zákazník neví, jaké konkrétní výrobky si má objednat, stačí využít zákaznických služeb a zaslat nejprve výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou na: KM Beta a. s., Obchodní oddělení, 695 01 Hodonín, Brněnská 59/A. Získaný seznam prvků pak lze jednoduše využít jako nákupní seznam na e-shopu.

Objednávka prostřednictvím internetového obchodu KM BETA je velice jednoduchá a rychlá. Několika kliknutími myší objednáte stavební materiál, aniž byste museli kamkoliv jezdit a něco složitě domlouvat. Dodávku materiálu za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce KM BETA.

www.shop.kmbeta.cz

Kam dál?