Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Rodinný dům NERO 2030.1

Naše společnost Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. se stejně jako v loňském roce účastní soutěže Český energetický a ekologický projekt, kterou vypisuje Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo pro místní rozvoj. V letošním roce byl na cenu Český energetický a ekologický projekt 2009 nominován projekt rodinného domu NERO 2030.1. Titul Český energetický a ekologický projekt 2008 získal projekt rodinného domu z nabídky Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. NERO 2009.

Cílem soutěže Český energetický a ekologický projekt 2009 je prezentovat nízkoenergetické a pasivní stavby a projekty v oblasti energetiky, které významným způsobem snižují energetickou náročnost, zvyšují energetickou účinnost využití energetických zdrojů a přispívají tak ke zlepšení životního prostředí v ČR.

Vyhlášení výsledků letošního ročníku proběhne dne 24. 11. 2010 na pražském Žofíně současně se slavnostním večerem veletrhu AQUATHERM za účasti zástupců všech vypisujících ministerstev, sponzorů a partnerů, odborných garantů spolupracujících organizací, médií a přihlašovatelů soutěžních staveb a projektů.

Přiložené fotografie

  • Projekt rodinného domu NERO 2009
  • Projekt rodinného domu NERO 2030.1

Kam dál?