Představujeme nový katalog NÁŠ DŮM XX – RODINNÉ DOMY

Dne 1. 4. 2011 vychází již 20. vydání našeho katalogu NÁŠ DŮM XX – RODINNÉ DOMY, který prezentuje rodinné domy z nabídky firmy Atelier NÁŠ DŮM s.r.o..

550 typových projektů rodinných domů

V široké nabídce čítající 550 typových projektů najdete domy přízemní (tzv. bungalovy), patrové i dvojdomy.
První novinkou pro rok 2011 jsou typové projekty pasivních rodinných domů, které mají celkovou roční potřebu tepla pro vytápění nepřesahující předepsanou hodnotu 15 kWh/m2.
Druhou novinkou pro rok 2011 jsou projekty srubů a roubenek, připravili jsme pro Vás 2 projekty srubů, a dva projekty roubenek. V naší standardní nabídce projektů jsme pak také vybrali některé projekty, které lze jako srub či roubenku realizovat.

Kromě nabídky projektů našich rodinných domů naleznete v katalogu NÁŠ DŮM XX – RODINNÉ DOMY také podrobné informace o našich 4 energetických standardech a 4 konstrukčních materiálech, informace o cenách a službách, které nabízí naše společnost. Závěr katalogu je věnován kapitole Nový dům krok za krokem, kde Vás provedeme realizací rodinného domu.

Katalog NÁŠ DŮM XX – RODINNÉ DOMY můžete objednat prostřednictvím formuláře na našich stránkách nebo ho můžete zakoupit v prodejnách novin a časopisů a ve vybraných knihkupectvích.

Objednejte si Katalog NÁŠ DŮM XX – RODINNÉ DOMY

katalo rodinných domů

Kam dál?