Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Nový katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXIII již za 3 týdny, využijte možnosti zvýhodněné předobjednávky

V září vydáme další katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXIII - Od projektu po realizaci s nabídkou více než 650 typových projektů rodinných domů.

Katalog bude v prodeji za 99,- Kč a již nyní až do 12. 9. 2012 si ho můžete na našich webových stránkách www.nasdum.cz předobjednat za zvýhodněnou cenu 68 Kč. Katalog Vám bude doručen na dobírku po svém vydání v druhé polovině září 2012. K ceně katalogu bude připočteno poštovné.

Katalog předobjednáte v objednávkovém formuláři pro katalog, výběrem možnosti Katalog NÁŠ DŮM XXIII.

V katalogu jsou kromě nabídky 650 projektů rodinných domů prezentovány domy s garantovanou cenou realizace. Do nabídky jsem přidali kapitolu domů vhodných pro seniory, a rozšířili jsme nabídku rekreačních domů a přízemních domů – bungalovů.
V katalogu budou prezentovány i nové služby nabízené firmou Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. zaměřené na posouzení stávajících rodinných domů z pohledu jejich energetické náročnosti a celkové kvality stavby. Prezentujeme zde i rozšířenou nabídku: díky novému partnerovi zajistíme klientům servis od projektu až po kolaudaci.

Součástí nabídky v katalogu je i nabídka INDIVIDUÁLNÍCH PROJEKTŮ rodinných domů včetně ukázek individuálních řešení projektů rodinných domů. Návrh Individuální rodinného domu již od 9 600 Kč.

Předobjednejte si katalog NÁŠ DŮM XXIII – OD PROJEKTU PO REALIZACI

katalog rodinných domů

Kam dál?