Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Nová aplikace - Návrhář

Vytvořili jsme pro naše zákazníky další aplikaci, která, jak věříme, Vám výběr rodinného domu bude jen zpříjemňovat a ulehčovat. Pojmenovali jsme ji „Návrhář“ a každý její uživatel si bude navrhovat rozmístění zařizovacích předmětů ve vybraném rodinném domě.

Investice do výstavby rodinného domu je bezpochyby pro většinu rodin tou nejvýznamnější. Výběru správné investice resp. správného rodinného domu stojí za to věnovat delší čas. Nestačí se rozhodovat pouze podle vzhledu domu a jeho dispozice, ale udělat si detailnější představu o tom, jak by se Vám mohlo v konkrétním rodinném domu v budoucnu bydlet.

Jelikož si vše výše zmíněné uvědomujeme, vytvořili jsme pro naše zákazníky další aplikaci, která, jak věříme, Vám výběr rodinného domu bude jen zpříjemňovat a ulehčovat. Pojmenovali jsme ji „Návrhář“ a každý její uživatel si bude navrhovat rozmístění zařizovacích předmětů ve vybraném rodinném domě. V návrháři naleznete rozsáhlou databázi zařizovacích předmětů v dostatečném zastoupení pro vybavení všech možných místností v rodinném domě. Ve spodní části Návrháře je pro Vás také připravena sekce „inspirace“, kde se můžete nechat inspirovat interiéry od konkrétních dodavatelů.

Aplikaci Návrhář můžete využít u většiny námi nabízených rodinných domů. Aplikace se spouští v detailu rodinného domu ikonkou na horní liště, jak můžete vidět na obrázku níže.

  • návrhář
  • návrhář

Kam dál?