Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Lindab Rainline, jasná volba kutilů i profesionálů!

Lindab Rainline je kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytin. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu. Pro Lindab Rainline je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž . Na český trh je dodáván od roku 1993 a díky své kvalitě a výjimečnosti se stal jedním z nejoblíbenějších systémů odvodnění střech na trhu.

Přesnost je základ

Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je každý jednotlivý prvek naprosto přesný. Přesnost všech komponentů je podstatná pro finální sestavení okapového systému, pro jeho 100% funkčnost a dokonalý a kompaktní vzhled celku.

Předlakovaná ocel

Technologie výroby z předlakované oceli je zásadním faktorem při výběru okapového systému. Veškeré prvky Lindab Rainline jsou vyráběny ze švédského ocelového plechu tl. 0,6 – 0,7mm. Na vstupní materiál (svitek) jsou ještě před tvarováním jednotlivých prvků naneseny veškeré ochranné a povrchové vrstvy systému Elite, která vyniká odolností proti korozi, UV záření a také zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození. Předlakováním je zajištěno stejnoměrné pokrytí ochrannými vrstvami i na těžko dostupných a namáhaných místech.

Záruka 30 let

Díky unikátnímu složení dosahuje systém povrchové úpravy Elite vynikajících výsledků a na kompletní systém Lindab Rainline je poskytována záruka v délce 30 let.

Originál je jen jeden! Jak ho poznat ?

Prvky okapového systému Lindab Rainline mají vyražené logo Lindab. Logo Lindab naleznete na žlabovém kotlíku a objímce svodu a na žlabovém čele.

Snadná a rychlá montáž

Okapový systém Lindab Rainline je promyšlený do posledního detailu, většinu prvků lze osazovat bez speciálního nářadí a díky upínacím patentům velmi rychle. Díky tomuto systému je Lindab Rainline označován jako stavebnicový systém.

V souladu s přírodou

Tenkostěnný ocelový plech je materiál, který během celého svého životního cyklu nemá záporný vliv na životní prostředí. Během spotřební fáze nevylučuje žádné škodlivé látky. Materiál je recyklovatelný a prakticky všechnu ocel je možné vrátit do koloběhu a přetavit ji na nový materiál, z něhož se vyrobí další výrobky. Odpad a vliv na životní prostředí během výroby je v našich továrnách zanedbatelný. Výrobky z tenkého ocelového plechu i veškeré související výrobní procesy nezatěžují životní prostředí. Okapové systémy Lindab Rainline , lze tak bez problému využívat tam kde se dešťová voda dále používá například pro zalévání zahrádky či jiné účely. Voda, která proteče okapy Lindab Rainline není kontaminovaná žádnými škodlivými látkami, jak tomu je například u měděných systémů, kde je voda kontaminovaná měděnkou.

Rozdíly mezi Lindab Rainline a běžnými systémy v kostce

Lindab Rainline

  • Stejnoměrné pokrytí systémem povrchové úpravy Elite i na těžko dostupných a namáhaných místech (vnitřní části prvků). To zaručuje technologie výroby z předlakované oceli.
  • Kompletní systém obsahující řadu důmyslných prvků pro sběr děšťové vody, odchytávání nečistot, a prvků pro zpevnění žlabů, které se využívají v horských oblastech.
  • Záruka 30 let na kompletní systém, životnost nejméně 40 let!
  • Kvalitní švédská ocel, tloušťka plechu 0,6 - 0,7 mm.
  • Montáž bez letování a šroubování – stavebnicový systém.
  • Výběr z 10 barev, včetně metalických odstínů a barvy mědi.

Běžné okapové systémy

  • Dodatečné práškové lakování nezaručuje nanesení barvy na namáhané vnitřní plochy jednotlivých prvků.
  • Nekompletní sortiment s rozdílnou povrchovou úpravou, chybějící prvky je nutné nahradit jinými výrobky, což způsobuje nekompatibilitu systému.
  • Kratší nebo omezená záruka.
  • Nestejnoměrná vrstva laku, většina prvků dodatečně práškově lakovaná.
Neváhejte s Vašimi dotazy kontaktovat produktového manažera Lindab Rainline na marek.dite@lindab.com

Více o systému Lindab Rainline na www.lindab.cz a www.lindabstrechy.cz

Instruktážní montážní video najdete na: http://www.okapyprovas.cz/index_1.html
Montážní návod na: http://campaigns.lindab.com/cz/media/Okapy_katalog_06_web.pdf
Foto montáž LindabRainline krok za krokem: http://www.ulozto.cz/8773952/okap-montaz-zip

Kam dál?