Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


LÍBIVÉ, ORIGINÁLNÍ A JEDNODUCHÉ - obkladové pásky imitující vzhled cihel vhodné pro fasádu, sokl, komín, plot, krb či stěny v interiéru

Chtěli byste rychle něčím zvýraznit vzhled svého domu? Či naopak toužíte po nějakém zajímavém a originálním prvku v interiéru? Nebo vás trápí ryze praktická otázka, jak dosáhnout bezúdržbového povrchu, který odolává mrazu, slunečnímu záření či nárazům?

Líbivým a jednoduchým řešením je použití pružných obkladových pásků BRICK FLEXY, které dokonale imitují vzhled cihel či kamene, přitom ale nezatěžují konstrukci a jejich aplikace je velice jednoduchá.

Pásky jsou tenké a ohebné a jsou určeny pro vnější i vnitřní obklad svislých konstrukcí stěn a fasád. Můžete jimi obložit např. prostor okolo hlavního vchodu, sokl, sloupy, plot, krb a vlastně jakékoli části ploch stěn včetně rohů a kleneb. Můžete jimi zvýraznit nějakou část fasády nebo naopak vytvořit zajímavé efekty v interiéru. V podstatě záleží jen na vaší fantazii a představách, v jakém rozsahu a kde byste chtěli tyto pásky použít.

BRICK FLEXY jsou navíc vhodné i pro konečnou úpravu polystyrenem zateplovaných fasád, protože mají velmi nízkou specifickou hmotnost (nevyžadují speciální kotvení), jsou velmi dobře aplikovatelné a jejich stavební technické vlastnosti odpovídají tomuto způsobu použití.

Pásky nabízíme v 15 barevných vzorech, a to jak v provedení stará cihla, tak v provedení rustikálním. Množství barevných odstínů a jejich vzájemné kombinace umožňují velkou variabilitu.

Jsou pružné a snadno se přizpůsobí tvaru podkladu. K podkladu se lepí disperzní lepicí hmotou ALFAFIX BS a spáry mezi páskami snadno dokončíte vyhlazením vytlačeného lepidla mokrým štětcem. K úpravě do požadovaného formátu vám postačí nůžky.

Přednosti:

  • originální vzhled stěn a fasád
  • snadné přizpůsobení tvaru podkladu
  • ochrana před povětrnostními vlivy
  • snadná úprava rozměru – nůžkami

Barevnost:

15 barevných vzorů

Balení:

karton 1 m2 (66 ks rovinných resp. 44 ks rohových pásků) a 5 m2 (330 ks rovinných resp. 220 ks rohových pásků)

Spotřeba:

cca 66 ks / m2 – rovinné pásky 240 × 52 mm,
cca 44 ks / m2 – rohové pásky 360 × 52 mm

bezplatná linka 800 555 300

STOMIX, spol. s r. o. 790 66 Skorošice 197
tel.: +420 584 484 111
fax: +420 584 484 112
e-mail: info@stomix.cz

www.stomix.cz

Kam dál?