Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Komín Schiedel UNI *** PLUS na jediné paletě za skvělou cenu

Získat bezpečný komín, to je přání snad každého stavebníka. Jen s dobrým komínem si můžete dopřávat luxus živého ohně v domácnosti, aniž byste riskovali požár nebo zničení interiéru. Přesně taková rizika totiž hrozí, spolehnete-li se na nesystémové jednovrstvé komíny, které se nedokážou vyrovnat s extrémními teplotními výkyvy a vlhkostí provázejícími užívání nových druhů paliv a moderních spotřebičů. Nyní můžete získat prémiový komínový systém za zvýhodněnou cenu a na jediné paletě, takže jeho stavba bude připomínat jednoduchou stavebnici.

Investoři toužící po romantickém pohledu do rozpáleného krbu či kamen již nemusí riskovat s nekvalitním komínem jenom proto, aby ušetřili. Stejně tak se není třeba obávat složité výstavby, ani se nemusíte zabývat složitými výpočty, který díl komínu schází. Unikátní komínovou sadu Schiedel Uni***Plus KOMPLET získáte na jediné nevratné paletě v každých kvalitních stavebninách. Odvezete si třísložkový komín s keramickou vložkou odolnou vůči vlhkosti a vyhoření. Připojíte jej na všechny spotřebiče kromě kondenzačních. Součástí balení Schiedel Uni***Plus je kompletní příslušenství od ústí komínu až po jeho zakončení, stejně jako podrobný montážní návod. Na komín se vztahuje nadstandardní záruka 30 let.
Novinka – komín za extrémně výhodnou cenu 22 400 Kč a napojovací díl zdarma

Nyní přichází společnost Schiedel s novinkou. Můžete získat prémiový komín UNI*** PLUS KOMPLET o průměru 16 cm, a to za extra výhodnou cenu 22 400 Kč bez DPH. Aby byla pro investory sada ještě atraktivnější, naleznou stavebníci od 1. 3. v sadě kupón na odběr napojovacího dílu pro připojení spotřebiče zcela zdarma.

Komín UNI***PLUS je stylově ukončen nerezovou krycí deskou a prvky v imitaci cihly. Více informací o možnostech komínové sady můžete získat na http://www.schiedel.cz/komplet-uni-plus-7-m nebo přímo na veletrhu IBF, hala V, stánek 079

Komínová sada Schiedel Uni***Plus Komplet obsahuje komínové tvárnice i vložky a izolační rohož pro standardní délku komínu 7 m. Od 1. 3. 2012 přibyl v sadě kupón pro odběr napojovacího dílu pro připojení spotřebiče zcela zdarma.

Kam dál?