Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Komín Schiedel teď za výhodnou cenu

Jestliže dosud existovalo nemalé procento investorů, kteří by rádi zvolili nejbezpečnější řešení odvodu spalin, ale bránila jim v tom domněle vysoká cena, nyní platí, že ten nejlepší komín na trhu mohou mít všichni. Komínový systém Schiedel od největšího evropského výrobce totiž nově získáte již od 16 800 Kč bez DPH.

Bezpečnost by však měla mít při odvodu spalin vždy absolutní přednost, a proto se firma Schiedel, lídr v oblasti výroby komínů s tradicí delší než 65 let, rozhodla zpřístupnit špičkové komínové systémy doslova všem. I ti investoři, kteří mají rozpočet stavby napjatý na maximum a doposud mylně považovali nejlepší komíny na trhu za nedostupné, si nyní mohou vybrat opravdu spolehlivé řešení.

O životnosti komínu rozhoduje především kvalita šamotové vložky, která je u různých výrobců velmi rozdílná. U běžných komínů se v průběhu let zvyšuje riziko jejich vyhoření, které často nastane spontánním vznícením usazeného dehtu na stěnách vložky. Mnoho dodavatelů komínových systémů tento problém podceňuje, a pokud dojde vlivem vyhoření sazí k popraskání vnitřní šamotové vložky, je potom sanace komínu finančně velmi náročná. Na komíny Schiedel je však poskytována nadstandardní záruka proti vyhoření. Vzhledem k impozantní tradici výroby a prodeje komínů Schiedel po celé Evropě není tato záruka jen formální proklamací jako u společností, jejichž historie a zkušenosti v oboru jsou kratší než samotná záruka, ale skutečně solidní garance toho, že komínový systém Schiedel bude uživatelům spolehlivě sloužit celý život.

Více informací o akční nabídce za extra výhodnou cenu 16 800 Kč bez DPH naleznete na www.schiedel.cz.

Kam dál?