Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


KLUDI je nejinovativnější značkou roku 2015

Nejvíce inovativní značka díky vynikajícím produktům: ocenění pro nejvíce inovativní značku „Most Innovative Brand“ je nejvyšším oceněním Plus X Awards a udílí se za inovativní působení podniku značkám, které mají v jedné řadě produktů nejvíce pečetí jakosti. Známka kvality pro značku s nejlepším designem pro rok 2015/2016 „Best Design Brand 2015/2016“ je velmi specifickým značením. Udílí se napříč všemi oblastmi produktů a pouze těm značkám, jejichž produkty získaly nejvíce známek kvality – jinými slovy je to garance výjimečného designu produktu!

Baterie KLUDI vyhrávají:

PLUS X AWARD

Plus X Award je v současnosti největším projektem pro udílení cen za inovativní přístup v technologiích, sportu a životním stylu. Oceňované jsou především nově vyvinuté a inovativní technologie, výjimečný design nebo inteligentní a jednoduchá řešení ovládání. Důležitými kritérii jsou ergonomické a ekologické vlastnosti produktu a použití kvalitních materiálů a jejich zpracování.

Interior Innovation Award

V současné době je toto ocenění za design jedním z nejprestižnějších v oblasti zařízení interiéru. Pořadatelem je renomovaná německá Rada pro design (Rat für Formgebung). Interior Innovation Award je cena, která se udílí za dokonalost ve všech oblastech týkajících se produktů pro interiér.

German Design Award

German Design Award je mezinárodní prémiovou cenou německé Rady pro design. Je udělována za prvotřídní design v oblasti výrobků a komunikace, který je považován za průkopnický v mezinárodním světě designu.

Odkaz na ocenění KLUDI: https://www.kludi.com/cz/podnikani/ceny-oceneni/

Více informací a doporučené maloobchodní ceny najdete na www.kludi.cz

KLUDI L-INE S

408519375
https://www.kludi.com/shop/cz/single-lever-sink-mixer-dn-15-12.html


KLUDI L-INE

428210577
https://www.kludi.com/shop/cz/single-lever-sink-mixer-dn-10-6.html


KLUDI E-GO

422050575
https://www.kludi.com/shop/cz/electronic-controlled-single-lever-sink-mixer-dn-15-1.html


Kam dál?