Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Katalog NÁŠ DŮM XXII – Typové a individuální projekty v prodeji

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o vydání našeho nového katalogu rodinných domů NÁŠ DŮM XXII - TYPOVÉ A INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY, který nabízí velký výběr projektů rodinných domů včetně novinek a mnoha zajímavých informací týkajících se výběru, přípravy a stavby rodinného domu.

V katalogu je prezentována nabídka našich 650 typových projektů spolu s 31 novými projekty rodinných domů. Všechny ceny projektové dokumentace jsou aktuální pro r. 2012 a jsou uvedeny vč. DPH.

Všechny rodinné domy jsou navrženy a projektovány ve 3 energetických třídách ( C - vyhovující, B - úsporná, A - velmi úsporná), ze které si vyberete právě tu, která odpovídá Vašim představám. Dále si při výběru projektu zvolíte i základní stavební materiál - keramickou cihlu POROTHERM, pórobeton YTONG, vápenopískovou cihlu se zateplením SENDWIX nebo dřevostavbu.

V katalogu jsou kromě typových projektů rodinných domů prezentovány domy s garantovanou cenou realizace na klíč ALICE a MILANO. Tyto řady jsme rozšířily o dalších 20 rodinných domů BERTA a ŽOFIE. Tyto domy jsou navrženy jako rostoucí, tzn. umožňují v budoucnosti snadné zvětšení formou přístavby - např. pokud se rodina početně rozroste.

V katalogu NÁŠ DŮM XXII jsem jako novinko představili i rozšířené služby v oblasti individuálních projektů rodinných domů. Návrh individuálního rodinného domu můžete objednávat již od 9 600 Kč. Připravili jsme také pro naše zákazníky řadu výhodných balíčků kompletní projektové dokumentace spolu s ukázkou individuálních projektů.

Katalog si můžete zakoupit na www.nasdum.cz prostřednictvím objednávkového formuláře (cena katalogu je 95,- Kč vč. DPH + poštovné) nebo osobně v kanceláři firmy Atelier NÁŠ DŮM s.r.o.,U Strouhy 298/3, 196 00 Praha 9 - Miškovice.

V době trvání Stavebního veletrhu Brno 2012 – IBF od 24.4. do 28.4.2012 si můžete zakoupit katalog NÁŠ DŮM XXII – typové a individuální projekty v prodejně firmy Národní stavební centrum s.r.o. – EDEN za výstavní cenu 50,- Kč vč. DPH.

Objednejte si Katalog NÁŠ DŮM XXII – RODINNÉ DOMY

katalog rodinných domů

Kam dál?