Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Interiérové dveře mohou váš domov ozdobit jako dokonalý šperk

Designové dveře PRÜM

Ve svých představách o krásném interiéru s originálními dveřmi již nemusíte slevit. Chcete vnímat příjemnou strukturu materiálu, vybírat z několika modelových řad a různých typů i dekorů při zachování vysoké kvality a to vše za přijatelné ceny? Pak jsou PRÜM Designové dveře tou správnou volbou.

Novinka 3D povrch dveří

O dalším rozměru ví své novinka, která dokazuje, že povrch dveří může mít i 3D rozměr. Nové 3D dekory – Touch pinie a Touch dub, které s sebou přináší nevšední designový pohled pro každý interiér. Navíc jsou tyto povrchy velice příjemné na dotyk – dveřní křídlo není hladké, 3D struktura s imitací dřevních vláken evokuje strukturu přírodních materiálů a přitom mechanická odolnost je shodná s laminovým povrchem.

Hit letošní sezóny – výplňové sklo WOOD připomínající strukturu dřeva

Jsou elegantní, s čistými liniemi, a designové výplňové sklo WOOD jim dodá punc dokonalosti. Moderním interiérům prostě slušet musí. Vašemu domu či bytu dodají nový rozměr.

Přesvědčte se o kvalitě dveří na vlastní oči

Krásu vidíte na první pohled. Ale o kvalitě je třeba se přesvědčit. To platí i u dveří. Je dobré vidět dveře na vlastní oči, seznámit se s detailním řezem, sáhnout si na strukturu povrchu, ale také vnímat dveře v prostoru. To všechno vám umožní naše vlastní vzorkové prodejny PRÜM v Brně, Ostravě, Táboře nebo v Bratislavě či PRÜM partnerské prodejny na různých místech ČR.
Chcete-li otevřít nové dveře do krásné jarní atmosféry, je teď pravá chvíle pro jejich výběr a objednávku na www.prum.cz/sortiment

Kam dál?