Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


DVEŘE - JAK NEKOUPIT ZAJÍCE V PYTLI

Také nevíte, jak poznat kvalitní dveře?

Lidé v Česku stále nejsou dostatečně informováni o tom, za co platí. Velké firmy používají při výrobě dveří levnou papírovou voštinu. Na tom není nic špatného, pokud však za voštinové dveře nezaplatíte víc než za dveře s kvalitnějším jádrem. Bohužel přesně tak to funguje na českém trhu, kde firmy těží z neznalosti zákazníků a prodávají jim „drahý papír“. Jak tedy vybrat dobré dveře? Najděte 5 rozdílů:

1. Jádro

Voština je z hlediska výroby nejlevnější variantou, čemuž odpovídá i kvalita. V zahraničí jsou jednoznačným trendem dveře s jádrem z MDF desky nebo masivu, které jsou tvarově stálé a mají dlouhou životnost. Nestane se Vám tedy, že si koupíte dveře a po nějaké době Vám drhnou o podlahu nebo nedovírají.

2. Provedení

U kvalitních moderních dveří se setkáváme se zaoblenými hranami, které na pohled působí měkce, lépe se udržují.3. Spoje

Povrch dveří se nejčastěji potahuje fólií, nebo laminátem. Pokud na hranách vznikají spoje, může se časem u dveří olupovat či odštipovat vrchní vrstva. Dbejte proto na kvalitu provedení. Pokud se těmto problémům chcete vyhnout úplně, volte dveře zcela beze spojů potažené jedním tahem.

4. Dodací lhůta

Při dodání dveří panují v Česku zdržovací taktiky. Dveře jsou sortiment s mnoha variantami (design, barva, sklo, orientace, zámek a podobně), které ani při nejlepší vůli nelze mít na skladě, a proto se každá zakázka zadává do výroby. Reálná doba dodání u většiny firem je 6 - 8 týdnů.

5. Cena

Dražší neznamená vždy lepší. Za voštinové dveře můžete paradoxně zaplatit více, než za dveře s masivním jádrem. Zjistěte si proto, z čeho a jak jsou dveře vyrobené, ať víte, za co platíte. Moderní rámové dveře dodává na český trh společnost Grimax s.r.o. v nejkratších dodacích lhůtách 14 dní. Navštivte některou z poboček v Praze, Ústí nad Labem, Roudnici nad Labem, Brně nebo v Bratislavě a přesvědčte se na vlastní oči o kvalitě zpracování dveří a obložkových zárubní. Naši vyškolení prodejci vám rádi pomohou jak s výběrem, tak s případným zaměřením či domluvením montáže. Rámové dveře můžete rovněž zakoupit přes e-shop www.grimax.cz - kategorie Vasco Doors.

www.grimax.cz

Kam dál?