Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Dům barev – vaši experti na barvy

Chystáte se vymalovat Váš nový dům či byt? Potřebujete odborně poradit a nalézt nejlepší řešení? Navštivte jednu z prodejen Dům barev, největší specializované sítě v ČR, kterou naleznete na více než 110 místech po celé České republice.

Prodejny sítě Dům barev nabízí kompletní sortiment barev, laků, ředidel a malířských potřeb, zkrátka vše, co pro Vaše malování budete potřebovat. Dům barev je zároveň i Vaším kolorovacím centrem, kde Vám na počkání namíchají jakýkoliv z více než 23 000 odstínů, mezi kterými určitě naleznete i ten Váš vysněný.

Prodejny Dům barev jsou jiné – jsou zasvěceny tomu, aby Vám usnadnily život. Pod jednou střechou zde naleznete veškerou odbornost pro Vaši výmalbu, široký sortiment kvalitních značek (Primalex, Balakryl, Johnstone’s a další) a samozřejmě pohodlí a komfort pro Váš nákup.

S pomocí barev, které zakoupíte v prodejně Dům barev, vymalujete celý Váš dům či byt od podlahy až po střechu – Dům barev nabízí kompletní sortiment, vedle malířských nátěrů také omítky, laky, lazury, barvy na dřevo, plasty či kov.

Dům barev je správnou volbou také pro Vaši peněženku – využijte některou z akčních nabídek. V květnu na prodejnách Dům barev získáte například zdarma malířský váleček při zakoupení barvy PRIMALEX Fortissimo – nejkvalitnější malířské barvy PRIMALEX na trhu.

Více na www.dumbarev.cz.

Kam dál?