Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Dům a zahrada – výstaviště Louny

Lounské výstaviště ožije ve dnech 13. – 16. dubna již 21. ročníkem prodejní a kontraktační výstavy Dům a zahrada.

Květinová terapie jarem aneb načerpejte zásobu energie a nápadů na novou zahradní sezonu.

Květinová terapie jarem aneb načerpejte zásobu energie a nápadů na novou zahradní sezonu.

Výstava “Dům a zahrada” každým rokem přiláká více než třicet tisíc návštěvníků. V loňském roce výstavu v průběhu čtyř dní navštívilo přes 35 000 návštěvníků.

Výstava je i bohatým zdrojem informací a přehledem výrobků, technologií i služeb souvisejících se stavebnictvím a bydlením. Návštěvníci zde budou moci shlédnout širokou nabídku stavebních materiálů, stavební chemie, tepelné i zvukové izolace, sanace a hydroizolace. Dále pak novinky v oblasti dřevěných a plastových oken, dveří a zateplování oken.

Náročnější návštěvníci budou jistě uspokojeni specifičtějšími výrobky, jako jsou centrální vysavače, čističky odpadních vod, zabezpečovací systémy, tepelná a vodotěsná izolace střech. Nedílnou součástí bude také prezentace výrobků a služeb související s instalacemi vody, plynu a topení, topných těles, kotlů a tepelných čerpadel.

Co všechno bude k vidění?

Těšit se můžete na novinky z oblasti zahrady, stavby a bydlení, včetně inspirace pro vytvoření nebo zkrášlení zahrady. Pokud jste již rozhodnuti, můžete se zastavit se svojí poptávkou či využít akční ceny vystavovatelů. Najdete zde opravdu vše, od kytičky na Váš balkon až po kompletní realizaci Vaší zahrady. Od výměny podlah až po pořízení domu.  Od dekorací, nábytku až po celkovou obměnu interiéru.

Kolik firem bude letos vystavovat?

Na 300 firem z celé české republiky i ze zahraničí zde na třech tisících čtverečních metrech a v pěti pavilonech představí novinky v sortimentu stavebního materiálu, chatových a bytových doplňků, vytápění či potřeb pro kutily.

Jaká je otevírací doba výstavy a jaká je výše vstupného?

Výstaviště je pro návštěvníky otevřeno každý den od 9hod do 17hod. Vstupné je 60,- Kč, děti a důchodci mají vstupné zlevněné za 40,- Kč.

Je připravená nějaká novinka na letošní výstavě Dům a zahrada?

Novinek je celá řada, ale především bych vyzdvihla Velikonoční trhy – vzhledem k tomu, že letošní ročník připadl na Velikonoce, rozhodli jsme se v rámci výstavy uspořádat Velikonoční trhy, kde si návštěvnici mohou nakoupit jarní květinové vazby, kraslice, výrobky s jarní tématikou, ale bude zde i řada dílniček pro děti i dospělé.  V pavilonu A proběhne soutěž o Nejhezčí kraslici.

Pro koho je výstava především určena

Výstava je určena široké veřejnosti tak i odborníkům. Výstava „DŮM A ZAHRADA“ je pro všechny, kteří se rozhodli pro stavbu nebo rekonstrukční práce a nabízí návštěvníkům doslova vše, co souvisí s bydlením. Výstava „DŮM A ZAHRADA“, je ale i dobrým tipem pro rodinný výlet, protože kromě  desítek expozic mohou návštěvníci využít jedinečné zázemí areálu lounského výstaviště se vším potřebným jako je restaurace, řada občerstvení a dětského koutku včetně kolotoče.Těšíme se na vás na výstavě „Dům a zahrada“ na výstavišti v Lounech.

Dojednat si výhodný nákup můžete na lounském výstavišti na výstavě DŮM A ZAHRADA

Stavebníci, kutilové, zahrádkáři, opraváři!

Váš svátek je tady!

Výstava Dům a zahrada na výstavišti v Lounech

Od čtvrtka 13. do neděle 16. dubna se koná tradiční výstava Dům a zahrada

Výstava pro všechny, kteří staví, bydlí, rekonstruují a zahradničí

Dům a zahrada na výstavišti v Lounech.

Kam dál?