Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Dům a zahrada – výstaviště Liberec

Liberecké výstaviště ožije ve dnech 12. - 15. května již 12. ročníkem prodejní a kontraktační výstavy Dům a zahrada.

Květinová terapie jarem aneb načerpejte zásobu energie a nápadů na novou zahradní sezonu.

Za zajímavými a novými informacemi nemusíte jezdit do Prahy, jak jste byli doposud zvyklí. Novinky ze světa zahrady a stavby máte za rohem! Na výstavišti v Liberci! A kdo si myslí, že zahradní a stavební veletrhy se pořádají jen v Praze a v Brně, je na omylu.

Výstava “Dům a zahrada” každým rokem přiláká na dvacet tisíc návštěvníků.

Výstava je bohatým zdrojem informací a přehledem výrobků, technologií i služeb souvisejících se stavebnictvím a bydlením. Návštěvníci zde budou moci shlédnout širokou nabídku stavebních materiálů, stavební chemie, tepelné i zvukové izolace, sanace a hydroizolace. Dále pak novinky v oblasti dřevěných a plastových oken, dveří a zateplování oken.

Náročnější návštěvníci budou jistě uspokojeni specifičtějšími výrobky, jako jsou centrální vysavače, čističky odpadních vod, zabezpečovací systémy, tepelná a vodotěsná izolace střech. Nedílnou součástí bude také prezentace výrobků a služeb související s instalacemi vody, plynu a topení, topných těles, kotlů a tepelných čerpadel.

Co všechno bude k vidění?

Těšit se můžete na novinky z oblasti zahrady, stavby a bydlení, včetně inspirace pro vytvoření nebo zkrášlení zahrady. Pokud jste již rozhodnuti, můžete se zastavit se svojí poptávkou či využít akční ceny vystavovatelů. Najdete zde opravdu vše, od kytičky na Váš balkon až po kompletní realizaci Vaší zahrady. Od výměny podlah až po pořízení domu. Od dekorací, nábytku až po celkovou obměnu interiéru.

Kolik firem bude letos vystavovat?

Na 200 firem z celé české republiky i ze zahraničí zde na dvou a půl tisících čtverečních metrech a ve čtyřech pavilonech představí novinky v sortimentu stavebního materiálu, chatových a bytových doplňků, vytápění či potřeb pro kutily.

Jaká je otevírací doba výstavy a jaká je výše vstupného?

Výstaviště je pro návštěvníky otevřeno od čtvrtka do soboty od 9hod do 18hod a v neděli od 9hod do 16hod. Vstupné je 60,- Kč, děti a důchodci mají vstupné zlevněné za 40,- Kč.

Je připravená nějaká novinka na letošní výstavě Dům a zahrada?

Novinek je celá řada, sledujte naše facebookové stránky – výstaviště Liberec, kde průběžně přidáváme novinky, které na výstavě naleznete.

Ve čtvrtek a v pátek je připraven bohatý program pro děti i dospělé. Bubenická show, autogramiáda Slovanu Liberec a VK Dukla Liberec.

Pro koho je výstava především určena

Výstava je určena široké veřejnosti tak i odborníkům. Výstava „DŮM A ZAHRADA“ je pro všechny, kteří se rozhodli pro stavbu nebo rekonstrukční práce a nabízí návštěvníkům doslova vše, co souvisí s bydlením.

Těšíme se na vás na výstavě „Dům a zahrada“ na výstavišti v Liberci

.

Dojednat si výhodný nákup můžete na libereckém výstavišti na výstavě DŮM A ZAHRADA.

Stavebníci, kutilové, zahrádkáři, opraváři!
Váš svátek je tady!
Výstava Dům a zahrada na výstavišti v Liberci
Od čtvrtka 12. do neděle 15. května se koná tradiční výstava Dům a zahrada Liberec

Kam dál?