Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


DŮM A BYDLENÍ LIBEREC – zde najdete inspiraci

Vrchol podzimní sezóny na výstavišti v Liberci je veletrh DŮM A BYDLENÍ.

Přemýšlíte, jak si zkrášlit domov, zajímáte se o design a dekorace nebo chcete udělat radost svým blízkým? Potom si ve svém diáři zarezervujte termín od 10. – 13. října 2013. Právě v tuto dobu totiž bude na libereckém výstavišti probíhat veletrh, který byste si neměli nechat ujít.

Termín konání: 10. – 13. 10. 2013

Místo konání: výstaviště LVT Liberec

Počet vystavovatelů: 146

Čistá výstavní plocha celkem: 1 194 m2

Organizátor: DIAMANT EXPO spol. s r.o.

Otevírací doba: 10. – 12. 10. 2013 (09:00 – 18:00), 13. 10. 2013 (09:00 – 16:00)

Vstupné: 50,- Kč (plné vstupné), 30,- Kč (děti do 15 let, studenti, důchodci)

Tématické zaměření: nábytek – moderní, stylový, přírodní, sedací soupravy a postele, koupelny a kuchyně, interiéry na klíč, podlahy a osvětlení, bytové doplňky, rodinné domy, vytápění a klimatizace, zahradnické a zahrádkářské potřeby

Veletrh nabídne návštěvníkům kompletní a ucelený přehled novinek z oblasti bydlení, aktuální trendy, nové technologie i materiály. K vidění zde bude nejen designový, luxusní a stylový nábytek, ale i dekorace do interiérů a mnoho dalšího. Své aktuální kolekce zde budou prezentovat například firmy Honza nábytek, Boom nábytek, Interiéry Bacovský, Postelia, NO. 1 family,

V letošním roce máme i zahraniční účast Pamil-Meb nábytek.

Veletrh DŮM A BYDLENÍ je místem pro všechny, kdo plánují nákup nové sedací soupravy, stolu, židlí, postele, ale i topení, kamen, podlahy, oken…

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, na expozicích jsou připraveni ti největší odborníci, kteří Vám zodpoví Vaše dotazy.

Uspokojíme i ty, co teprve staví nebo se na to chystají. Firma Ateliér Náš Dům, Moned, Eura stavby, Dobiáš, Stavast nabízí nízkoenergetické domy a střechy.

Rady ohledně vytápění a klimatizace naleznou návštěvníci v expozicích Barna Therm, Hotjet, Jon therm, Skácel solar, TCS systems, Tewiko systems, … Sortiment infra vytápění najdeme například na stánku firmy Aqua-Program.
Expozice prodejců krbů a kamen paní Svatošové, M-krby, Dragon JH

Vše, co souvisí s klidným spánkem, najdou návštěvníci na stánku společnosti Fyzio, Eurotest, Postelia, Purtex,… Elegantní i praktické ložní prádlo návštěvníkům nabídne Cimex.

Za pozornost stojí také nabídka doplňků do našich domácností.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Zakoupit zde lze množství keřů, stromků, cibuloviny, okrasné rostliny, ale i dřevoplastové terasy, žebříky…

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Společnost Tekato a Enroll budou mít zdarma energetické poradenství a přednášky pro pasivní domy. Zateplení a vytápěcí systémy.

Pro návštěvníky veletrhu je připravena „Velká podzimní soutěž“. Ten, kdo vyplní zadní stranu vstupenky a vhodí ji do osudí u brány na výstaviště, bude moci vyhrát zajímavou cenu.

Ceny do soutěže věnovali vystavovatelé veletrhu „Dům a bydlení Liberec“.

  • Boom nábytek – věnuje hlavní cenu v hodnotě 5000,- Kč
  • V-systém elektro
  • Machstav
  • Feromax
  • KDS Sedlčany – souprava nožů „Variant“
  • Konstatská Miriam – patchworkové výrobky
  • Viadrus – sekyrka Fiskars
  • Led innovation

Ještě jednu novinku jsme přichystali pro návštěvníky veletrhu. Každý návštěvník, který si zakoupí plnohodnotnou vstupenku obdrží publikaci od časopisu Receptář v hodnotě 900,- Kč.

Dále bude připravena řada veletržních slev. Pod jednou střechou a v jednom termínu najdete vše zajímavé z oboru bydlení, zhlédnout novinky a získat důležité rady a informace ze čtyř stěžejních oborů – NÁBYTEK, STAVBA, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ. Výstava DŮM A BYDLENÍ je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A BYDLENÍ – výstava pro všechny, kdo bydlí!“.

Kdo hledá inspiraci pro zařízení svého bytu či domu, měl by určitě zavítat na veletrh Dům a bydlení. Inspiraci pro vybavení domácnosti, stejně jako výhodné cenové nabídky pro nákup najdete od čtvrtka do neděle na výstavišti v Liberci.

Po dobu čtyř dnů 10. – 13. 10. 2013 bude interiérový a exteriérový design vládnout libereckému výstavišti.

Kam dál?