Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


DŮM A BYDLENÍ LIBEREC

Vrchol podzimní sezóny na výstavišti v Liberci je veletrh DŮM A BYDLENÍ společně s výstavou rychlých kol AUTOSALON LIBEREC.

Přemýšlíte, jak si zkrášlit domov, zajímáte se o design a dekorace nebo chcete udělat radost svým blízkým? Potom si ve svém diáři zatrhněte termín od 14. – 16. října 2016. Právě v tuto dobu totiž bude na libereckém výstavišti probíhat veletrh, který byste si neměli nechat ujít. Respektive veletrhy dva.

 

Veletrh „Dům a bydlení Liberec“ nabídne návštěvníkům kompletní a ucelený přehled novinek z oblasti bydlení, aktuální trendy, nové technologie i materiály. K vidění zde budou různé styly nábytku, ale i dekorace do interiérů a mnoho dalšího.

 

Veletrh DŮM A BYDLENÍ je místem pro všechny, kdo plánují nákup nové sedací soupravy, stolu, židlí, postele, ale i topení, kamen, podlahy, oken…

 

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, na expozicích jsou připraveni ti největší odborníci, kteří Vám zodpovědí Vaše dotazy.

 

Uspokojíme i ty, co teprve staví nebo se na to chystají. Firma Donami, KS Servis, Dobiáš, Stavas nabízí nízkoenergetické domy, dřevostavby a střechy.

 

Rady ohledně vytápění a klimatizace naleznou návštěvníci v expozicích Barna Therm, OPOP, Master therm, Skácel solar, Kovarson, Viadrus…Oblast vytápění je letos opravdu bohatě zastoupena. Sortiment infra vytápění najdeme například na stánku firmy Aqua-Program a nově u společnosti Bogo Group.

Expozice prodejců krbů a kamen zastupuje paní Svatošová, M-krby, Dragon JH

 

Druhá silná oblast na letošní výstavě DŮM A BYDLENÍ budou společnosti nabízející ložní povlečení a bytový textil. Elegantní i praktické ložní prádlo návštěvníkům nabídne Andromedo Interiors, Jahoda, Sanybet, Stavíme s úsměvemTanatex.

 

Za pozornost stojí také nabídka doplňků do našich domácností. Společnost Vorwerk na výstavě Dům a bydlení bude vystavovat zcela nový výrobek, který je uváděn na trh.

Letos je připravena řada dílniček pro děti, budou si moci namalovat přebal na knížku, magnetky nebo vlastní vánoční ozdoby.

 

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře.  Najdete zde i velké množství prodejců kotlů.

 

AUTOSALON LIBEREC – motoristická show

 

Myšlenka této akce je - na jednom místě a v jeden čas porovnat různé značky aut a vybrat si to nejvhodnější pro svou osobu, rodinu, firmu.

Na co se můžete těšit? Prodejci osobních vozů z Liberce, přivezou novinky letošního roku. Celou modelovou řadu přiveze například Kia Motors a VW group.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Určitě bude zajímavá expozice společnost Pele.Si, prodejce vozů Mazda a Honda. Přiveze vozy Mazda MX a Honda S2000, vedle sebe bude stát model přes dvacet let starý a ten současný. Za dvacet let se hodně změnilo z estetického i technického úhlu pohledu. Automobil „pouhých“ dvacet let starý vypadá jako opravdový veterán.

V pavilonu „D“ budou i skuteční veteráni, najdete zde legendární japonské kabriolety i klasická anglická sportovní vozidla. Všechna byla zrestaurována v ČR

Samozřejmě myslíme i na prevenci. S týmem Bezpečně na silnicích jsme i pro letošní rok připravili zajímavý program. Budou zde čtyři stanoviště:

  • · Bezpečné poutání a správné upevňování dětské autosedačky
  • · Správná pozice řidiče za volantem
  • · Vyzkoušet si budete moci Opilé brýle
  • Kdy přezout na zimní pneumatiky?  S přezutím neotálejme – brzdná dráha auta na letních pneumatikách je o čtvrtinu delší!

Muži se pokochají pohledem čtyřkolové miláčky a ženy dostanou rady a inspiraci jak si zkrášlit domov.  Rezervujte si ve svém diáři termín od 14. – 16. října 2016. Právě v tuto dobu totiž bude na libereckém výstavišti probíhat veletrh, který byste si neměli nechat ujít. Respektive v letošním roce dva veletrhy a navíc letos bohatý doprovodný program.

A ještě jedno lákadlo pro návštěvníky veletrhu. Každý, kdo si koupí vstupenku může soutěžit v rámci „Velká podzimní soutěže“. Ten, kdo vyplní zadní stranu vstupenky a vhodí ji do osudí u brány na výstaviště, bude moci vyhrát některou ze zajímavých cen.

 

Ceny do soutěže věnovali vystavovatelé veletrhu „Dům a bydlení Liberec“:

 

  • Boom nábytek
  • Konstatská Miriam – patchworkové výrobky
  • Receptář

 

Dále bude připravena řada veletržních slev. Pod jednou střechou a v jednom termínu najdete vše zajímavé z oboru bydlení, zhlédnout novinky a získat důležité rady a informace ze čtyř stěžejních oborů – NÁBYTEK, STAVBA, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ. Výstavy „DŮM A BYDLENÍ“ a „AUTOSALON LIBEREC“ jsou dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A BYDLENÍ – výstava pro všechny, kdo bydlí!“.

 

Po dobu tří dnů 14. – 16. 10. 2016 bude interiérový a exteriérový design a rychlá kola vládnout libereckému výstavišti. Možná je to jedna z posledních akcí konaných na legendárním LVT výstavišti.

Kam dál?