Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


CAG: Poctivé české dveře

Vybrat si v nabídkách interiérových dveří od různých výrobců dnes není vůbec jednoduché. Je proto dobré si nejprve ujasnit, jaké možnosti výběru, jakou kvalitu, cenu a úroveň jednání a služeb za svoje peníze očekáváte. Při troše štěstí se vám pak podaří najít takového dodavatele, který vám splní vaše přání co možná nejlépe.

Domov si budujete na celý život a váš útulný interiér je otázkou vaší individuální představy, jež mnohdy vyžaduje atypický přístup, a proto se nenechte odradit tím, že někde něco „nejde“ tak, jak chcete vy. Obvyklým obchodním trikem velkosériových výrobců je to, že vašim přáním tak trochu uříznou křídla, aby si je přizpůsobili tomu, co jsou schopni nabídnout. Objednáním dveří u výrobce, který pracuje zakázkovým způsobem a má možnost mnoho parametrů ovlivnit, se vyhnete kompromisům, na které byste se potom po mnoho let dívali.

CAG s.r.o. je český výrobce dveří a obložkových zárubní, který nesoupeří s velkosériovými producenty o zakázky s tisíci stejných kusů, a přesto začíná stát na jedné z předních příček pomyslného žebříčku oblíbenosti u zákazníků. Možná i díky tomu, že si již dlouhá léta zakládá na poctivosti obsluhy zákazníka, např. vloni tato společnost realizovala více než 9000 zakázek a za svou 16tiletou historii na ni nebyla nikdy podána žaloba, kterou by se musel odběratel domáhat toho, co mu náleželo. Rozhodně to není tím, že bychom byli geniálně bezchybní, ale snažíme se příliš nechybovat a když se nám něco nepovede, chceme co nejrychleji opět vykouzlit na tváři našeho zákazníka úsměv. Snad také proto začíná být firma v povědomí zapsána jako ten, pro kterého není vaše individuální přání komplikací, byť by šlo o zakázku na jedny dveře, a narůstá nám počet zákazníků přicházejících na doporučení od příbuzných, známých či kolegů. Snad vám předchozí „samochvalný“ odstavec nevzal chuť číst dál, šlo nám jen o to, sdělit vám, v čem cítíme, že jsme jiní než ostatní.

V nabídce interiérových dveří CAG jsou modely klasické i moderní; protipožární, bezpečnostní i protihlukové, křídla otočná, posuvná i skládací, obložkové zárubně na stavební otvor, kovovou zárubeň i stavební pouzdro, a to vše v mnoha odstínech oblíbených dřevin od světlého javoru a běleného dubu až po tmavou třešeň a ořech, ve velmi praktickém a odolném laminátovém provedení, případně s levnějším, foliovaným povrchem. Dle moderních trendů nabízíme i příčné dekory (tedy s horizontální kresbou dřeva), stejně jako hliníkové lišty a rámečky.

Mnohé konkrétní prvky, jako umístění a velikost rámečku, zajímavá skla, různobarevnost jednotlivých stran křídla či zkosené rohy do podkroví a atypické rozměry, je možné u CAG ovlivnit, a to bez závratných příplatků a přílišného prodloužení realizace. Každé dveře se vyrábí pro konkrétního zákazníka, a proto je možné co nejlépe vyjít vstříc přáním každého z vás. Samozřejmostí jsou snad užitečné odborné rady vyškoleného personálu a důraz na kvalitní služby od bezplatného zaměření až po montáž.

Veškerá výroba probíhá v Mníšku pod Brdy, za dodržení nejpřísnějších požadavků na kvalitu materiálů a procesu výroby v souladu se systémem řízení jakosti známým laikům jako ISO 9001. S ohledem na co největší pohodlí zákazníků se v současné době rozšiřuje počet vzorkoven CAG, takže si můžete vybrat kromě Kytína také v Praze, Horoměřicích, Brně, Olomouci, Plzni, Příbrami, Pardubicích, Strančicích, Písku, Táboře a Českých Budějovicích nebo u našich spolehlivých obchodních partnerů. Závěrem musíme poděkovat našim zákazníkům a odběratelům za to, že svým zájmem o naše zboží umožnili také to, abychom se dnes nemuseli před naší konkurencí krčit v koutě, a těm, kteří se pro nás jako budoucího dodavatele dveří rozhodnou, můžeme slíbit, že se určitě budeme snažit i jim vykouzlit úsměv na tváři.

Více informací a kompletní nabídku naleznete na:

www.novedvere.cz

CAG s.r.o.

Kytín 19

252 10 Mníšek pod Brdy

Zelená linka: 800 262 929

Kam dál?