Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Blíží se vydání katalogu NÁŠ DŮM XXII – představujeme dalších 5 nových rodinných domů

S blížícím se vydáním dalšího pokračování tištěného katalogu NÁŠ DŮM s pořadovým číslem XXII bychom Vám rádi představili po projektech rostoucích rodinných domů BERTA dalších 5 nových typových projektů.

Adriana 2.01

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu se dvěmi sesazenými pultovými střechami o velikosti bytové jednotky 4+1. Na půdorysu složeném ze dvou posunutých obdélníků vzniká poměrně zajímavá dispozice s obytnou částí v přízemí a třemi pokoji s koupelnou v podkroví.

prohlédnout si detail rodinného domu


Adriana 2.02

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu se dvěmi sesazenými pultovými střechami o velikosti bytové jednotky 4+1 kompaktní dispozice a s obytnou částí v přízemí se dvěma pokoji se společnou koupelnou v podkroví.

prohlédnout si detail rodinného domu


Olívie 1.01

Rodinný dům Olívie 1.01 patří vzhledem k zastavěné ploše mezi projekty menších rodinných domů, ale díky praktickému využití patra je svou velikostí 4+1 vhodný i pro středně velkou rodinu.

prohlédnout si detail rodinného domu


Viola 1.01

Přestože patří rodinný dům Viola 1.01 vzhledem k zastavěné ploše mezi menší projekty, je díky praktickému využití patra svou velikostí 4+1 vhodný i pro středně velkou rodinu.

prohlédnout si detail rodinného domu


Viola 1.02

Rodinný dům Viola 1.02 se řadí mezi rodinné domy menšího charakteru a při své dispozici 3+kk je ideální pro tříčlennou rodinu. Při využití velké ložnice v patře jako dětský pokoj pro dvě děti se stává dům vhodný i pro rodinu čtyřčlennou.

prohlédnout si detail rodinného domu

Kam dál?