Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. představuje nové stránky nasdum.cz

Představujeme nové stránky www.nasdum.cz. Pro rok 2011 jsme se rozhodli obléci naší internetovou prezentaci do nové podoby tak, aby se všichni návštěvníci pohodlně a přehledně orientovali a mohli si tak snáze vybírat z naší nabídky 500 projektů rodinných domů.
S novými stránkami představujeme i nový design našeho loga. Stránky zaznamenaly nejvíce změny ve své barevnosti, umístění některých ovládacích prvků a samozřejmě jsme připravili i několik nových funkcí, se kterými Vás seznámíme v následujícím textu.

Hlavní menu

Hlavním orientačním prvkem nových stránek www.nasdum.cz je zelené hlavní menu, kde návštěvník nalezne všechny potřebné odkazy pro orientaci na webu. Základní kategorie hlavního menu a jejich obsah si můžete přečíst níže.

Katalog rodinných domů

Obsahuje základní kategorie, podle kterých dělíme naše projekty rodinných domů.
Stručný popis:

  • Bungalovy (přehled projektů přízemních rodinných domů, tzv. bungalovů)
  • Dvoupodlažní (přehled projektů dvoupodlažních rodinných domů)
  • Dvojdomy (přehled projektů dvojdomů)
  • Nízkoenergetické (přehled projektů domů v Nízkoenergetickém standardu)
  • Pasivní (přehled projektů pasivních rodinných domů)
  • Novinky (přehled nových projektů rodinných domů v nabídce)
  • Sruby a roubenky (novinka v sortimentu pro rok 2011)
  • Všechny projekty (přehled kompletní nabídky projektů rodinných domů)

Naše služby

Obsahuje přehled všech služeb a produktů, které zajišťujeme pro naše klienty. Dozvíte se zde ceny všech našich projektů rodinných domů a rozsah služeb, které zajišťujeme.

Nový dům krok za krokem

Obsah kapitoly Nový dům krok za krokem plyne přesně z jejího názvu. Krok za krokem jsme pro Váš připravili stručného textového průvodce, který začíná při výběrem pozemku pro rodinný dům, pokračuje výběrem domu a končí jeho realizací.

Naši partneři

Prezentace všech našich partnerů, členěná do následujících kategorií:

Reference

Přehled referenčních staveb, vzorových domů, ale i ocenění naší společnosti a informace o výstavách, kterých se pravidelně účastníme.

Kontakty

Všechny potřebné kontakty na naši společnost s adresou, kde naleznete naší kancelář.

Nová rubrika Otázky a odpovědi

Novinka, která přibyla na titulní stránce, je rubrika Otázky a odpovědi. Zde budeme našim zákazníkům odpovídat na jejich dotazy, které souvisí s naším sortimentem projektů rodinných domů, s výstavbou domu, atd.

Nová služba Cenová nabídka realizace

Líbí se Vám některý z našich rodinných domů, ale chtěli byste znát jeho přesnější realizační cenu? Právě pro Vás jsme v detailu každého domu připravili poptávkový formulář, kterým můžete získat orientační cenovou nabídku na realizaci vybraného domu z naší nabídky. Nabídky zpracovávají naše partnerské stavební firmy. Poptávka je zasílána vždy firmě, která realizuje stavby v okrese, kde plánujete výstavbu.

Nová služba Cena materiálu pro hrubou stavbu

Pokud máte v plánu výstavbu svépomocí a nebo váháte mezi některým z konstrukčních materiálů, nechte si zpracovat od našich hlavních partnerů cenovou nabídku na materiály pro hrubou stavbu.

Vyhledávání a kontaktní formulář

V pravém horním rohu stránek www.nasdum.cz naleznete nyní jednoduchý formulář, kterým nás můžete kontaktovat s žádostí o bezplatnou konzultaci. To čeho se vaše konzultace týká, uveďte prosím do příslušného pole.
Pod Kontaktním formulářem naleznete nově i vyhledávání napříč celým webem www.nasdum.cz.

Novinky a změny v detailu rodinného domu

V detailu každého domu naleznete nově pouze jednu cenu realizace na klíč. Standardně se zobrazuje ve Vyhovujícím standardu, pokud však vyhledáváte rodinný dům podle našich standardů, je zobrazena cena už ve standardu, který Vás zajímá. Detailní informace o cenách v jednotlivých standardech se dozvíte po najetí na otazník, který naleznete u zobrazené ceny. Objednávku studie, a objednávku projektové dokumentace pro stavební povolení naleznete nově v pravé části webu vedle hlavní vizualizace.

Věříme, že všechny změny, které jsme provedli, budou k užitku našich návštěvníků a všichni na nových stránkách www.nasdum.cz snadno a rychle naleznou, co hledali.

S pozdravem kolektiv
Atelier NÁŠ DŮM s.r.o.
Sabinova 3
130 00 Praha 3

Tel.: 284 019 155
Mob.: 732 480 710
E-mail: info@nasdum.cz
Web: www.nasdum.cz

Kam dál?