Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


AC Heating, tepelná čerpadla: Firma roku 2016 Plzeňského kraje

Dne 4. 10. proběhlo v Plzni krajské kolo soutěže Firma roku 2016. Jejím vyhlašovatelem je deník Hospodářské noviny. Svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským soutěžím v zemi.

Společnost KUFI INT s.r.o., výrobce tepelných čerpadel vzduch-voda s plynulou regulací výkonu AC Heating Convert AW, se letos soutěže zúčastnila, a získala titul Firma roku 2016 Plzeňského kraje.

Michal Fiala, jednatel společnosti, komentoval získání prestižního ocenění takto: „ Naší velkou výhodou a přidanou hodnotou je neustálý vývoj řídících systému, a to nejen přímo pro tepelné čerpadlo. Jsme schopni zákazníkovi poskytnout jakékoli zařízení s kompletními službami. Prostě ho navrhneme přesně tak, aby splňoval požadavky k danému projektu. Nenabízíme tedy pouze tepelné čerpadlo, ale celkové řešení. V tomto jsme, troufám si tvrdit, jsme nejlepší na trhu.“

V prosinci proběhne v Praze republikové finále této soutěže a ze 14 - ti finalistů, vítězů krajských kol, vzejde vítěz – Firma roku 2016 ČR.

Za tým AC Heating

Mgr. Hana Fikarová

www.ac-heating.cz

Kam dál?