Katalog NÁŠ DŮM XXVI ZDARMA + projekt za 15 000 Kč

Plánujete výstavbu rodinného domu? Pak by Vás mělo zajímat nové vydání katalogu projektů rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - „BONUSY NAD RÁMEC BĚŽNÁCH SLEV“, který vydává Atelier NÁŠ DŮM.

číst více

Kvalitní přesná okna a jak je hledat a poznat

Asi není nikdo, kdo by si nepřál kvalitní okna. Hodnotit kvalitu zakoupených nebo zabudovaných oken lze z mnoha pohledů, základem jsou ale vždy kvalitní vstupní materiály a přesná továrenská výroba. Proto jsme požádali o možnost navštívit předního českého výrobce oken, který vyrábí okna z nejlepších materiálů a přesností na 0,5 mm.

číst více

Materiál pro uzavřenou hrubou stavbu za 775 000 Kč

Využijte nabídky programu RODINNÝ DŮM S BONUSEM a získejte materiál pro stavbu uzavřené hrubé stavby pro rodinný dům Barbora 1.01 o 15% levněji oproti cenám dodavatelů materiálů a výrobků.

číst více

Pasivní dům krok za krokem - Fasáda

Pokud má novostavba splňovat energeticky pasivní standard, tak se samozřejmě neobejde bez kvalitně zateplené obálky domu. V následujícím článku se společně podíváme, jak byla v Zahořanech provedena fasáda.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.