Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


ZATEPLOVAT DŮM NEBO NEZATEPLOVAT DŮM?

A když ano, tak jak, kolik to bude stát, co to přinese a kolik uspořím na nákladech za vytápění? Nejčastější otázky každého majitele domu, na které Vám dá odpověď:

Energetický posudek domu a návrh opatření

Jedná se o komplexní rozbor a návrh na snížení energetické náročnosti domu ve vazbě na stavební úpravy domu a cenu realizace navržených opatření.

číst více

KONEC SE SOLÁRNÍM BYZNYSEM?

Solární boom v Česku již dávno pominul a další z velkých firem vyrábějící solární panely – americká firma First Solar, uzavírá své továrny ve Frankfurtu nad Odrou a propouští téměř 1200 svých zaměstnanců.

číst více

DŮM BAREV – VAŠI EXPERTI NA BARVY

Chystáte se vymalovat Váš nový dům či byt? Potřebujete odborně poradit a nalézt nejlepší řešení? Navštivte jednu z prodejen Dům barev, největší specializované sítě v ČR, kterou naleznete na více než 110 místech po celé České republice.

číst více

PŘÍKLAD SANACE VLHKÉHO ZDIVA DVĚ PATRA POD ÚROVNÍ TERÉNU

Během roku 2011 probíhala pod vedením GD Branko a.s. v Oblastní nemocnici Příbram, a.s. rekonstrukce křídla D3, jejíž součástí byla i komplexní sanace vlhkého zdiva 1. a 2.PP a anglických dvorků. Posouzení projektové dokumentace, návrh optimálního řešení z pohledu nákladů a eliminace možných rizik a následnou realizaci včetně převzetí zodpovědnosti za funkčnost provedeného řešení dostala na starost specializovaná aplikační firma Realsan a.s.. Jaká řešení byla navržena, s kterými potížemi bylo nutné se vyrovnat a co za nepředvídatelné náklady se během prací objevilo, je popsáno v následujícím článku.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.