Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Projektový komplet rodinného domu v hodnotě 49 900 Kč za 29 000 Kč

Projektový komplet rodinného domu v hodnotě 49 900 kč
za 29 000 Kč


číst více

DURAMO – podlahy, které mají vysokou pevnost a odolnost a snadno se udržují

Finální vrstva podlahy by měla vždy splňovat několik základních požadavků a to i s ohledem na to, kde bude realizována. Je to předně moderní a estetický vzhled, trvanlivost a odolnost podlahy, její snadná údržba a v neposlední řadě by měla splňovat veškeré bezpečnostní požadavky jako je například protiskluznost.

číst více

Materiál pro uzavřenou hrubou stavbu za 649 000 Kč

Využijte nabídky programu RODINNÝ DŮM S BONUSEM a získejte materiál pro stavbu uzavřené hrubé stavby pro rodinný dům Františka 2.01 o 15% levněji oproti cenám dodavatelů materiálů a výrobků.

číst více

Jak vybrat správnou izolaci? Zateplení může být snadné!

Nevíte si rady s výběrem vhodného izolačního materiálu pro Váš dům? Orientace na trhu s širokou nabídkou izolačních materiálů není pro každého samozřejmostí. Isover nabzí nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací z minerální vlny a polystyrenu. Máte tak možnost získat objektivní informace a doporučení pro konkrétní řešení Vašich potřeb.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.