KATALOG NÁŠ DŮM XXII – TYPOVÉ A INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY V PRODEJI

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o vydání našeho nového katalogu rodinných domů NÁŠ DŮM XXII - TYPOVÉ A INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY, který nabízí velký výběr projektů rodinných domů včetně novinek a mnoha zajímavých informací týkajících se výběru, přípravy a stavby rodinného domu.
V době trvání Stavebního veletrhu Brno 2012 (24.-28.4.) si můžete zakoupit katalog v prodejně firmy Národní stavební centrum s.r.o. za výstavní cenu 50,- Kč vč. DPH.

číst více

NAVŠTIVTE STÁNEK SENUB NA IBF V BRNĚ

V rámci mezinárodního stavebního veletrhu IBF v Brně, který se koná od 24. do 28. 4. se bude na brněnském výstavišti prezentovat i seskupení SENUB jehož členem je náš generální partner Architektonická kancelář Křivka s.r.o.. Přijďte se podívat na návrhy energetických úsporných domů do Pavilonu V, na stánek Centra pasivního domu.

číst více

NOVÉ HOBBY STAVEBNÍKA RODINNÉHO DOMU

Užívání centrálního vysávacího systému v rodinném domě charakterizují tolik žádané kvality, jakými jsou perfektní čistota, vítaný klid a naprosté pohodlí. Teprve když skutečně dobře poznáme všechny výhody centrálního vysavače, bude nám jasné, jak cenná je to součást vybavení domu.

číst více

ZDRAVÁ KVALITA BYDLENÍ DÍKY RAZANTNÍMU SNÍŽENÍ ŠKODLIVÝCH LÁTEK

"Zdravé bydlení je pro nás velmi důležité, zejména kvůli dětem", zdůrazňují mladí manželé, kteří si pořídili přízemní dům na bázi montované dřevostavby ze 70. let. Že byl dům silně zatížen formaldehydem, se projevilo až při kontrole vzduchu v místnostech. Použití sádrovláknitých desek FERMACELL greenline způsobilo razantní snížení zatížení škodlivými látkami.

číst více

PŘÍKLADY INSTALACÍ TEPELNÝCH ČERPADEL BUDERUS

Tepelná čerpadla se stále více dostávají do popředí zájmu zákazníků, kteří hledají technologii zaručující v současnosti, ale i budoucnosti nízké provozní náklady za vytápění a ohřev teplé či bazénové vody. Ve spolupráci technických specialistů značky Buderus s montážními firmami se realizovala řada instalací pro zákazníky, kteří neváhali a rozhodli se investovat do tohoto moderního zdroje vytápění.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.