Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Objednejte si katalog NÁŠ DŮM a NEPLAŤTE za dobírku

Rozhodli jsme se vyjít vstříc zájemcům o naše rodinné domy a umožnit ušetřit na dodání katalogu za poplatek dobírky. Přicházíme s novinkou: Objednejte si katalog, uhraďte předem na náš účet cenu za katalog + poštovné a následně Vám bude katalog zaslán doporučenou poštou.
Tím ušetříte poplatek za dobírku ve výši 38,- Kč.
Neplaťte 179,- Kč, zaplaťte pouze 141,- Kč.

číst více

Ekologická omítka weber.pas aquaBalance, která umí regulovat vlhkost

Weber vyvinul hydrofilní fasádní pastovitou omítku weber.pas aquaBalance , která nevyužívá k ochraně fasády proti nevzhledným řasám žádné biocidní prostředky. Povrch omítky weber.pas aquaBalance dokáže regulovat vlhkost. Po zvlhčení deštěm nebo rosou se znatelně rychleji vysouší.

číst více

Pasivní dům krok za krokem - Rozvody

Po uzavření stavby je možné začít řešit rozvody v celém domě. Dům je situován v blízkosti hlavních řádů. Byla realizována přípojka elektřiny a dále vodovodu a kanalizace. Plyn se kvůli problémovému připojení na pozemek nepřivedl. V případě, že investor uvažuje o instalaci chytrého systému řízení domu, je nezbytné mít vše rozmyšleno v dostatečném předstihu.

číst více

Náš dům-dům bez závad - Hydroizolace

Vhodný výběr hydroizolačních materiálů a jejich správné použití jsou zásadními kroky při stavbě domu. Stejně jako dáváme pozor, aby do domu nezatékalo střechou, měli bychom ochránit i stěny domu a jeho základy, aby se vlhkost nedostala dovnitř z okolního terénu.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.