Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


PROČ PŘIROZENÉ DENNÍ SVĚTLO?

Při návrhu domu se mnohdy opomíjí kvalita vnitřního prostředí, úspora energií a ekonomické hledisko se staví na první místo. Při tom zdraví a pohodlí budoucích uživatelů domu by mělo být prioritou u každého projektu. Domy se staví proto, aby se v nich žilo. Přirozené denní světlo a dostatek čerstvého vzduchu by proto neměl být podceňován u žádného typu staveb.

číst více

ZÍSKEJTE RK BONUS KARTU A 5% SLEVU NA NÁKUPY VE STAVEBNINÁCH RAAB KARCHER

Využijte výhod programu Rodinný dům s bonusem, který vznikl spoluprací firem:
Atelier NÁŠ DŮM — dodavatelem projektové dokumentace rodinných domů
a
Raab Karcher — dodavatelem materiálů a výrobků pro stavbu rodinných domů.

Podrobné informace získáte na www.nasdum.cz/rodinny-dum-s-bonusem

číst více

DŮM A ZAHRADA LIBEREC - NEJVĚTŠÍ STAVEBNÍ A ZAHRADNICKÁ VÝSTAVA V LIBERECKÉM KRAJI

Již poosmé společnost Diamant Expo představí Liberecku novinky v oblasti stavby, zahrady a bydlení. Výstava „Dům a zahrada Liberec“ přináší návštěvníkovi ucelený pohled na moderní trendy pro stavbu a bydlení. Tradice a prestiž zařadila veletrh k nejoblíbenějším akcím svého druhu. Náš domov je místem, kde trávíme většinu času svého života. Vybrat správně jistě není lehké pro žádného z nás.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.