CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY PRO ZPRACOVÁNÍ INDIVIDUÁLNÍHO PROJEKTU

V případě, že si nevyberete z naší nabídky typových projektů, ať už z důvodu dispozice, vzhledu domu nebo kvůli vlastnostem parcely, máte možnost si od nás nechat zpracovat Individuální projekt rodinného domu.
K vypracování individuálního projektu můžete využít výhodných balíčků služeb, které jsme pro Vás připravili. Komplety jsou celkem čtyři a jsou sestaveny tak, abychom vyhověli Vašim požadavkům co nejvíce.

číst více

KOMÍN SCHIEDEL UNI *** PLUS NA JEDINÉ PALETĚ ZA SKVĚLOU CENU

Získat bezpečný komín, to je přání snad každého stavebníka. Jen s dobrým komínem si můžete dopřávat luxus živého ohně v domácnosti, aniž byste riskovali požár nebo zničení interiéru. Přesně taková rizika totiž hrozí, spolehnete-li se na nesystémové jednovrstvé komíny, které se nedokážou vyrovnat s extrémními teplotními výkyvy a vlhkostí provázejícími užívání nových druhů paliv a moderních spotřebičů.

číst více

DOKONALE HLADKÉ STĚNY S NOVOU BÍLOU SÁDROVOU STĚRKOU RIMANO GLET XL

Jemné jednovrstvé sádrové omítky a stěrky si na českých stavbách již našly své místo. Omítky Rimano z přírodního sádrovce jsou určeny k omítání veškerého zdiva v interiéru. Novinkou na trhu je bílá sádrová stěrka Rimano Glet XL, která svými vlastnostmi šetří stavebníkům čas i peníze. Je to jediná čistě přírodní sádrová stěrka, která dosud na českém trhu nebyla k dostání.

číst více

CHCETE RYCHLE KVALITNÍ STROPY?

Keramické stropní panely CZ-JW mají kromě rychlé pokládky, vyřešených komínových výměn, prostupů, průvlaků a balkónů i dvojnásobnou únosnost oproti normě. Tyto panely přitom lze vyrobit do délky až 8,1 metru. A pokud chcete svým stropem i vytápět, můžete sáhnout po keramických stropních topných panelech, takzvaných KLIMA STROPECH. Mají lepší tepelné záření než běžné topné systémy, nevysušují vzduch a na rozdíl od topných těles nenarušují místnost.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.