Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Materiál na kompletní uzavřenou stavbu RD již od 495 000 Kč

Zveme Vás ve dnech 16.-18. 5. 2014 na výstavu Dům, zahrada, volný čas v Litoměřicích. V rámci programu RODINNÝ DŮM S BONUSEM zde představíme všem zájemcům o výstavbu rodinných domů balíček materiálu na uzavřenou hrubou stavbu pro bungalov Alice 4.01 za 495 000 Kč. Náš stánek najdete v pavilonu B.

číst více

Vyšel nový katalog NÁŠ DŮM XXVI – Bonusy nad rámec běžných slev

V pořadí již 26. vydání katalogu NÁŠ DŮM, který vychází s podtitulem „Bonusy nad rámec běžných slev“. Katalog s nabídkou typových a ukázkou individuálních projektů rodinných provede všechny zájemce o stavbu domu po jednotlivých etapách výstavby a poradí, z jakých materiálů a výrobků rodinný dům realizovat.

číst více

ZATEPLENÍ DOMU - zajímejte se předem o kvalitu a dodavatele zateplovacího systému

Chcete, aby zateplení Vašeho domu mělo zajištěno předpoklady dlouhodobé životnosti?
Požadujete, aby všechny prvky zateplovacího systému byly opravdu kvalitní?
Rádi byste si zvolili typ povrchové úpravy dle svých představ a požadavků?

číst více

Náš dům-dům bez závad - Moderní komínové systémy

Moderní komínové systémy mají takové vlastnosti, že je lze bez problémů využít ve všech typech staveb, stejně jako v dřevostavbách nebo v energeticky úsporných či dokonce pasivních domech. S komínem se stáváte nezávislí na dodávkách ostatních energií.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.