Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


KATALOG NÁŠ DŮM XXIV ZDARMA KE STAŽENÍ

Využijte časově omezenou možnost získat bezplatně katalog NÁŠ DŮM XXIV – RODINNÉ DOMY S BONUSEM. V katalogu naleznete nejoblíbenější projekty rodinných domů z nabídky Atelieru NÁŠ DŮM, informace o programu Rodinný dům bonusem, a celou řadu dalších užitečných informací, které využijete při stavbě rodinného domu.

číst více

POSTAVTE SI DŮM NA POŘÁDNÝCH ZÁKLADECH!

Představujeme Vám ELEGOHOUSE - nové systémově řešené základové konstrukce pro všechny typy rodinných domů. Díky integrované tepelné izolaci jsou tyto základy obzvlášť vhodné pro realizaci domů v nízkoenergetickém nebo dokonce v pasivním standardu.
Díky použití samozhutnitelného betonu je docílena dokonalá rovinatost a přesnost konstrukce, kterou oceníte ať při založení zděné stavby, montované konstrukce nebo provádění podlah.

číst více

ZÍSKEJTE SERVIS INDIVIDUÁLNÍHO OBCHODNÍHO KONZULTANTA

Využijte výhod programu Rodinný dům s bonusem, který vznikl spoluprací firem:
Atelier NÁŠ DŮM — dodavatelem projektové dokumentace rodinných domů
a
Raab Karcher — dodavatelem materiálů a výrobků pro stavbu rodinných domů.

Podrobné informace získáte na www.nasdum.cz/rodinny-dum-s-bonusem

číst více

STOP VYSOKÝM ÚČTŮM ZA ENERGIE

Myslete na kvalitní zateplení Vašeho nového domu. Snížíte si tak následné provozní náklady na vytápění a zbude Vám více peněz třeba na dovolenou.

Zakoupením projektu rodinného domu od Atelieru NÁŠ DŮM získáte kupón na nákup vybrané izolace ISOVER s až 50% slevou.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.