Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


BLÍŽÍ SE VYDÁNÍ KATALOGU NÁŠ DŮM XXII – PŘEDSTAVUJEME DALŠÍCH 5 NOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ

S blížícím se vydáním dalšího pokračování tištěného katalogu NÁŠ DŮM s pořadovým číslem XXII bychom Vám rádi představili po projektech rostoucích rodinných domů BERTA dalších 5 nových typových projektů.

číst více

WIENERBERGER PŘEDSTAVÍ NA IBF BRNO DŮM BUDOUCNOSTI

Stavba rodinného domu s sebou nese dlouhé měsíce příprav a úvah, z jakých materiálů vysněný domov postavit. Důležitým pomocníkem se pak stávají veletrhy a výstavy, na kterých najde budoucí majitel domu prezentaci důležitých firem z oblasti stavebnictví. Na blížícím se veletrhu IBF v Brně se představí i společnost Wienerberger s novou koncepcí řešení domů budoucnosti.

číst více

NYNÍ SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE NA OKNA A DVEŘE U SPOLEČNOSTI INTERNORM

1. Hliníkové opláštění bez příplatku.
2. Speciální trojsklo Solar + za cenu dvojskla.
3. Speciální barvy na hliníku bez příplatku.

Více informací v přiloženém informačním letáku nebo u odborných prodejců Internorm. Více na www.internorm.cz

číst více

NOVINKY V SORTIMENTU SLUNEČNÍCH KOLEKTORŮ REGULUS

Solární systémy pro přípravu teplé vody a přitápění se stále více dostávají do povědomí laické veřejnosti jako efektivní způsob snížení nákladů na provoz rodinných domů. Po zateplení a výměně oken jsou sluneční kolektory jednou z posledních možností, jak ještě více snížit náklady na provoz objektu a alespoň částečně se přiblížit k energetické nezávislosti objektu.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.