Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


KATALOG NÁŠ DŮM XXIX – RODINNÉ DOMY S MĚSÍČNÍ SPLÁTKOU - ZDARMA

Tak jako v předchozích ročnících bude na výstavě prezentovat svoji nabídku projektů rodinných domů naše firma Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. (stánek č. 1C1). Na veletrhu bude představen nový katalog s projekty rodinných domů NÁŠ DŮM XXIX – RODINNÉ DOMY S MĚSÍČNÍ SPLÁTKOU.

číst více

Nový bungalov Romana 1.02 ve standardu programu Rodinného domu s bonusem

Rodinný dům Romana 1.02 je na rozdíl od ostatních projektů domů zpracován v konstrukčním systému UNIKA. Cena materiálu pro uzavřenou hrubou stavbu vychází na 457 000 Kč, celková úspora na stavebním materiálu pro celý RD činí 336 000 Kč.

číst více

FOR ARCH připravil stovky expozic, konference, ukázky řemesel i architektonickou live show

Pro návštěvníky veletrhu FOR ARCH je připravený cyklus přednášek „STAVBA A REKONSTRUKCE SVÉPOMOCÍ“ je připravený pro svépomocné stavebníky a povede je Pavel Tesárek, zakladatele iniciativy Svépomocí.cz.

číst více

Ovládání domácnosti ze SMARTPHONU nebo TABLETU

Chytrá elektroinstalace EATON xComfort bez zbytečných drátů… www.xcomfort.cz Řídicí jednotka „RF Smart Manager“ pro chytré domy je vhodným řešením pro bezdrátové ovládání domácnosti ze smartphonů, tabletů, PC nebo Smart-TV.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.