Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


ROSTOUCÍ RODINNÉ DOMY S GARANTOVANOU CENOU

Dům růst nemůže – pravda, ale může se přístavbami, přestavbami a nástavbami zvětšovat – tedy je to určitá forma růstu.
Představujeme řadů projektů rodinných domů s názvem Berta, které s postupným koncepčním růstem již počítají v základním návrhu.

číst více

STUDIE-NÁVRH STAVBY INDIVIDUÁLNÍHO RODINNÉHO DOMU ZDARMA

Patříte mezi ty, kteří chtějí bydlet v originálně navrženém rodinném domě, který bude splňovat všechny Vaše představy, požadavky a možnosti parcely? Máte zájem o individuální projekt rodinného domu?
Objednejte si nově nabízený Individuální návrh rodinného domu za 9 600 Kč a zúčastněte se slosování o vypracování Studie-návrh stavby individuálního rodinného domu v hodnotě 25 000Kč ZDARMA.

číst více

DESIGNOVÉ STYLY OKEN A DVEŘÍ INTERNORM PRO ZDŮRAZNĚNÍ ARCHITEKTURY BUDOVY

Architektura budovy charakterizuje vkus lidí, kteří v ní bydlí. Internorm spojuje lidi a budovy a umožňuje tímto individuální styly bydlení. S okny a dveřmi Internorm zrealizujete Vaše osobní představy bydlení. Abyste ve velkém množství tvarů, barev a materiálů nalezli vhodná řešení oken, která přesně splní Vaše požadavky na architekturu, design a komfort, můžete volit ze tří různých designérských stylů Internorm: studio, home a ambiente.

číst více

NEMOVITOSTI SE BUDOU MUSET OZNAČOVAT OD ROKU 2013 ENERGETICKÝMI ŠTÍTKY

Od příštího roku vlastníkům nemovitostí nastává povinnost opatřit energetickým štítkem ty nemovitosti, které budou chtít prodat nebo pronajmout. Tato povinnost vyplívá z novely zákona o hospodaření energií, kterou vláda schválila k poslednímu únorovému dni. Daná novela se opírá o nařízení EU o energetické náročnosti budov, schválené v roce 2010.

číst více

STUDIE PŘIPRAVENOSTI NA ENERGETICKY EFEKTIVNÍ BUDOVY

Podle studie, kterou pro Asociaci výrobců minerální izolace (AVMI) zpracovala společnost CEEC Research, jsou investoři a realizátoři staveb informováni o zpřísňujících se požadavcích na energetickou náročnost budov a jsou rozhodnuti se na změny připravit sami nebo využít profesní komory. Zároveň ale očekávají, že stát zavede podpůrné finanční mechanismy a pomůže tak lidem s realizací energeticky efektivních opatření.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.