Nový katalog BUNGALOVY 2015 – jak ho získat ZDARMA

Již 28. vydání katalogu NÁŠ DŮM vychází 17. 4. 2015. Název nového katalogu „BUNGALOVY 2015“ jasně říká, co je jeho hlavní částí. Je to pestrá nabídka přízemních rodinných domů – bungalovů z nabídky Atelieru NÁŠ DŮM. Všechny bungalovy je možné realizovat jako zděné domy i jako dřevostavby. Vzhled rodinného domu Vám naši projektanti upraví přesně podle Vašich představ.

číst více

Nový rodinný dům Františka 1.02

Oblíbený projekt přízemního rodinného domu dům Františka 1.02 zpracováný ve standardu RODINNÝ DŮM s BONUSEM umožní úsporu na ceně materiálu pro jeho realizaci cca 237 000 Kč. Cena materiálu pro uzavřenou hrubou stavbu za
416 000 Kč. Tyto výhody získáte v rámci programu RODINNÝ DŮM s BONUSEM.

číst více

Zemři, rozveď se či prodej. Jinak neodejdeš, tvrdí stavební spořitelna

Doba, kdy bylo možné překlenovací úvěr kdykoli splatit, například formou refinancování, nyní bere za své. Doplatila na to třeba rodina Polakovičových, uvádí příklad ze své praxe Josef Uchytil ze společnosti Partners.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.