Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


NOVÝ KATALOG NÁŠ DŮM XXIV – RODINNÉ DOMY S BONUSEM - ZDARMA

Všem zájemcům o výstavbu rodinných domů představuje Atelier NÁŠ DŮM nové vydání katalogu rodinných domů NÁŠ DŮM. Katalog s pořadovým číslem XXIV a podtitulem „RODINNÉ DOMY S BONUSEM“ prezentuje kompletní nabídku služeb pro všechny zájemce o výstavbu typových nebo individuálních rodinných domů, ale i pro zájemce o rekonstrukci stávajících rodinných domů.
Katalog můžete ZDARMA objednávat na www.nasdum.cz.

číst více

ZATEPLENÍ A CIHLOVÉ OBKLADY POD JEDNOU STŘECHOU

Líbí se Vám na fasádě domu kámen či cihelné zdivo? Toužíte po tomto vzhledu fasády? Nebo byste chtěli mít kamenné či cihelné prvky jen na vybraných částech fasády? Obáváte se, že v případě, kdy zateplujete dům, již toto není možné na zateplení aplikovat? Nikoli! Společnost STOMIX Vám nabízí řešení.

číst více

NAVŠTIVTE STAVEBNÍ VELETRH STAVOTECH

Přemýšlíte o stavbě, rekonstrukci či adaptaci rodinného domu, chcete kvalitně bydlet, úsporně topit…?

Přijďte se podívat na stavební veletrh STAVOTECH spojený s výstavou Bazény a Sauny, který se koná 4. -6. dubna 2013 na olomouckém výstavišti Flora.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.