22 RODINNÝCH DOMŮ S GARANTOVANOU CENOU OD 785 000 KČ

Dodavatelské firmy aktualizovali ceny pro rok 2012.
Rodinné domy MILANO pořídíte již od 785 000 Kč za bungalov nebo 1 070 000 Kč za patrový rodinný dům.
Více informací na www.nasdum.cz, tel. 284 019 155, nebo na probíhající výstavě DŘEVOSTAVBY 2012 (levé křídlo, stánek č. L18).

číst více

VĚTREJTE ÚSPORNĚ I VY!

Trend energeticky úsporných domů sebou přináší zamyšlení nad celkovým konceptem takové výstavby. Nelze se domnívat, že se do nového domu půjdeme podívat, obrazně řečeno, se starými brýlemi na nose.
Tento nový pohled je důležité si uvědomit již ve fázi navrhování domu.

číst více

IMPLEMENTAČNÍ AKČNÍ PLÁN PLATFORMY PASIVNÍCH DOMŮ

CPD připravilo plán na podporu stavění pasivních domů.
Za osm let zažije české stavebnictví skutečnou revoluci. V platnost totiž vstoupí evropská směrnice o energetické náročnosti budov (EPBD II), podle níž se budou moci stavět pouze domy s téměř nulovou spotřebou energie.

číst více

REGULÁTOR SLUNEČNÍCH PAPRSKŮ - HLINÍKOVÉ SLUNOLAMY

Unikátní fasádní systém Batima je nejen výrazným dekorativním prvkem každé fasády, ale především významným regulátorem slunečních paprsků. Díky správnému namontování a natočení slunolamů zabraňují přehřívání interiérů a reguluje přívod denního světla na osvětlenou plochu.

číst více

VOLNÁ VSTUPENKA NA 17. PARDUBICKOU STAVEBNÍ VÝSTAVU

Nabízíme možnost stažení a využití volné vstupenky na 17. ročník Pardubické stavební výstavy. Výstava se koná od čtvrtka 1.3. do soboty 3.3.. Na výstavě naleznete materiály naší společnosti spolu se slosovatelným kuponem o individuální návrh rodinného domu ZDARMA.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.